Urzędniczki złożyły ślubowanie

  • 24.02.2020, 18:18
  • iej
Urzędniczki złożyły ślubowanie
W Urzędzie Gminy Zakrzewo władze samorządowe odebrały ślubowanie urzędniczek, które rozpoczęły pracę w ubiegłym roku i z wynikiem pozytywnym zakończyły służbę przygotowawczą

Służba przygotowawcza pracowników samorządowych od momentu wejście w życie ustawy z 21 listopada 2008 r. jest obowiązkowa i muszą ją odbyć wszyscy pracownicy podejmujący po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym w czasie trwania zawartej z nim umowy o pracę na czas określony. Służba to swojego rodzaju blok szkoleń teoretycznych i praktycznych, których celem jest przygotowanie nowego urzędnika samorządowego do należytego wykonywania obowiązków służbowych, jak również ocena jego przydatności do pracy. W ubiegłym roku w zakrzewskim urzędzie pracę rozpoczęły dwie osoby, które objął ten obowiązek – Marta Kilichowska, młodszy referent do spraw budownictwa i zagospodarowania przestrzennego oraz Brygida Rostankowska - młodszy referent do spraw podatków i opłat lokalnych oraz ewidencji środków trwałych. Obie panie przez nieomal trzy miesiące uczestniczyły w całodniowych zjazdach w ramach bloków zajęć prowadzonych przez specjalistów z Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu, po czym złożyły egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym, co było warunkiem dalszej pracy urzędniczej. W sali konferencyjnej urzędu odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące pierwsze miesiące pracy i służbę przygotowawczą M. Kilichowskiej i B. Rostankowskiej, władze gminy pogratulowały urzędniczkom zdanego egzaminu i odebrały uroczystą przysięgę, składając przy tym życzenia satysfakcji i spełnienia zawodowego w toku realizacji dalszych, codziennych obowiązków.

UG Zakrzewo

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 25.02.2020, 02:20
Juz niejeddni z pisu slubowaki brak podnoszenia podatkow

Pozostałe