Plac zabaw oddany do użytku

  • 14.02.2020, 13:25
  • iej
Plac zabaw oddany do użytku
Na placu położonym w sąsiedztwie zakrzewskiego Domu Seniora w ciągu ostatnich miesięcy zmieniło się bardzo dużo, co najbardziej cieszy dzieci, które wreszcie mogą korzystać ze zmodernizowanego i w pełni bezpiecznego placu zabaw.

Wczoraj odbyła się oficjalna uroczystość przekazania wyremontowanego obiektu do użytku.  W otwarciu uczestniczyli wójt Marek Buława, radny wojewódzki Henryk Szopiński, sołtys Zakrzewa Jan Wojciechowski, dyrektor Domu Polskiego Barbara Matysek-Szopińska oraz dyrektor Przedszkola Publicznego w Zakrzewie Hanna Lalik wraz z nauczycielkami i  grupą dzieci.

Te skorzystały z nadarzającej się okazji by przetestować nowe zabawki i urządzenia, które stwarzają znacznie większe, aniżeli wcześniej, możliwości bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.  W zakres zadania modernizacja placu zabaw weszła kompleksowa wymiana ogrodzenia i przygotowanie oraz wymiana nawierzchni jak również zakup atestowanego sprzętu: ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery w tym stojaków dziecięcych, zabawek: bujaków (kogucik i ślimaczek), ławki równoważnej, piaskownicy, domków wolnostojących, zestawów zabawowych, pomostu linowego z równoważnią i pomostem z belkami, tablic wolnostojących zabawowych oraz czterech nowoczesnych huśtawek.

UG Zakrzewo

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe