Turniej drwali!

  • 10.02.2020, 13:49
  • iej
Turniej drwali!
Program tegorocznej edycji Zielonych Targów w Złotowie wzbogacił się o kolejną, naprawdę atrakcyjna propozycję

 

W zeszłym roku przygotowaliśmy dla was pokaz pracy drwali i maszyn leśnych, a tym razem będzie jeszcze ciekawiej! Dzięki owocnej współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Pile, Lasy Państwowe, w sobotę 16 maja 2020 r. będziecie mogli zobaczyć widowiskowy turniej drwali.

Organizacyjne szczegóły tego wydarzenia w ubiegłym tygodniu omawiali Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Damian Szcześniak i pracownicy pilskiej RDLP.

Przypominamy, ? #ZieloneTargiZłotów2020 ? odbędą się w dniach 16-17maja 2020 r. Warto zapamiętać tę datę. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe