Szczęśliwa Trzynastka

  • 24.01.2020, 10:19
  • iej
Szczęśliwa Trzynastka

Wczorajsze posiedzenie Zarządu Powiatu Złotowskiego rozpoczęło się od niezwykle miłego akcentu - życzeń i gratulacji. W związku z przejściem na emeryturę odebrała je pani Alina Kowalska-Pietrzyk, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Rodzinnego „Szczęśliwa Trzynastka” w Okonku.

Starosta Złotowski Ryszard Goławski wraz z wicestarostą Małgorzatą Sameć, członkami zarządu Pawłem Michałem Owsiannym, Andrzejem Pietrzakiem i Ryszardem Królem oraz Przewodniczącym Rady Powiatu Złotowskiego Julianem Brewką podziękowali pani Alinie za wieloletnią pracę i wytrwałość w pokonywaniu trudów rodzicielstwa zastępczego. Podkreślili jej wyjątkowe zaangażowanie w zabezpieczenie dobrej przyszłości dzieci, którymi wraz z mężem się opiekuje.

Przypomnijmy, "Szczęśliwa Trzynastka" stanowi bezpieczną przystań dla potrzebujących dzieci od 2001 roku. Emerytura nie oznacza końca istnienia tej placówki. Pani Alina zaznaczyła wczoraj, że będzie się opiekować dziećmi, które przyjęła pod swój dach dopóty, dopóki starczy jej sił i zdrowia.
Życzymy zatem dobrej kondycji, szczęścia i pomyślności we wszystkich aspektach życia

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe