Złotów 9. w kraju

  • 21.01.2020, 23:25
  • iej
Złotów 9. w kraju
Dziś w Sejmie odbyła się 8. ogólnopolska konferencja pt. „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego” z inicjatywy Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, współorganizatorami są: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.

Kolejny raz Złotów znalazł się w dziesiątce najlepszych miast w Polsce! Utrzymany został wysoki i zrównoważony poziom rozwoju w Złotowie. To wynik analizy sprecyzowanych kryteriów i twardych danych Głównego Urzędu Statystycznego. W rankingu opracowanym pod kierunkiem prof. Eugeniusza Sobczaka,podstawą  jest 15 wskaźników obejmujących trzy obszary rozwoju: gospodarczy, społeczny i ochrony środowiska. W ranking uwzględnia się wszystkie polskie miasta i gminy, a materiałem źródłowym są niezależne dane Głównego Urzędu Statystycznego. Na inaugurację rankingu w 2003 r. Złotów znalazł się na 75. pozycji.

UM Złotów

 

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe