Renata Kowalczyk. Wystawa malarska „Przemijanie” Bydgoszcz

  • 16.01.2020, 22:26
  • iej
Renata Kowalczyk. Wystawa malarska „Przemijanie” Bydgoszcz
"Renata Kowalczyk, artystka złotowska, kolorystka, jest w swym spojrzeniu i wrażliwości na otoczenie wyjątkowo indywidualna. Wnosi nową jakość na rynek sztuki. Jej prace podobają się zarówno, tym co kochają sztukę abstrakcyjną, jak i tym bardzo przywiązanych do tradycji”.

Obecnie jej prace można oglądać na wystawie „Przemijanie” w Muzeum Wodociągów, Galerii Wieży Ciśnień w Bydgoszczy. Nowy rok kalendarzowy rozpoczął się dla artystki wernisażem, który odbył się 10.01.2020 roku, o godz. 18.

Na wystawie można zobaczyć wybrane prace z ostatnich 7. lat. Wśród nich wyróżniają się 4 cykle tematyczne... od kwiatów poprzez świat zwierzęcy, aż do postaci ludzkich i portretów. Obrazy wykonane głównie w technice olejowej oraz temperowej. Artystka nie boi się również wprowadzać techniki mieszane. Wystawę w Bydgoszczy można oglądać do 31.01.2020 r.

W tym roku prace Renaty Kowalczyk można będzie również oglądać m. in. w Koszalinie, Starogardzie Gdańskim, Grodzisku Wielkopolskim, Tczewie…. W następnym roku, na chwilę obecną w planach są wystawy w Grudziądzu i Toruniu.

Serdecznie zapraszamy.


fot. Ewa Grzeszczuk, Krzysztof Kloskowski

iej

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 17.01.2020, 18:24
Rewelacja! O, ta pani nadawałaby się na dyrektora domu kultury w Złotowie! Impreza za imprezą, mimo że nikt jej nawet za to nie płaci. Koncert, wystawa - to jest prawdziwy działacz kultury!
Doceniam
Doceniam 17.01.2020, 10:10
Świetne i profesjonalne prace.
Mogą się podobać.

Pozostałe