PRGOK ostrzega przed oszustami

  • 13.01.2020, 11:15
  • iej
PRGOK ostrzega przed oszustami

W ostatnich dniach dotarły do nas informacje, że ktoś podszywa się pod pracowników Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Fałszywi kontrolerzy informują, że mieszkańcy nieruchomości źle segregują odpady i została nałożona na nich kara lub że zalegają z opłatami. Domagają się też natychmiastowej zapłaty.

Informujemy, że pracownicy Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” wyposażeni są w legitymacje służbowe, ponadto nigdy nie przyjmują pieniędzy od mieszkańców, wszystkie wpłaty przyjmowane są na konto. Apelujemy więc o to, żeby zachować czujność i nie przekazywać pieniędzy nikomu, kto podszywa się pod kontrolerów ZM PRGOK.

W przypadku wątpliwości dotyczących tożsamości osób podających się za pracowników ZM PRGOK, prosimy o telefon pod numerem: 67 344 21 00.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe