Wstępnie: uzbierano 113 tys. zł! Rekord!

  • 12.01.2020, 22:18 (aktualizacja 12.01.2020, 23:32)
  • iej
Wstępnie: uzbierano 113 tys. zł! Rekord!
W Złotowie pobito kolejny raz rekord zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP!

Po mieście od rana krążyli wolontariusze, a już w południe ruszył Złoty Bieg na stadionie miejskim przy ul. Wioślarskiej. Zbiórka pieniędzy wśród biegaczy wyniosła ponad 27 tys. zł! Sporą kwotę przyniosły mistrzostwa pływackie dzieci na pływalni Laguna organizowane przez szkółkę Michała Płonki - ponad 10 tys. zł. W sali kinowej domu kultury przeprowadzono licytację fantów, przed ZDK stały pojazdy militarne, była kawiarenka przygotowana przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Finał złotowski WOŚP to ciche światełko do nieba. Wstępne wyliczenie zebranej w sumie kwoty wynosi 113 349,50 zł!!! W roku 2019 było to 69,5 tys zł, w 2018 roku zebrano - 60 841,65 zł, a w 2017 - 58 500 zł.

Rekord pobito także w Jastrowiu - zebrano 27 405 zł, w Lipce - 20 706,72 zł i w Krajence - ponad 21 tys. zł. W Zakrzewie w miejscowej szkole zebrano ok. 15 tys. zł.

iej


 

iej

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawda
Prawda 19.01.2020, 09:29
SB+KGB+TVN=POKO
Śmiechu warte.
Śmiechu warte. 14.01.2020, 23:04
No i zobaczcie były ORMOWIEC SOWIECKI KOBALORANT wyzywa Owsiaka od " KOLABORANTA" Koniec świata po zaszczytnym umieszczeniu jego działalności w inwentarzu IPN jak Feniks z popiołów przeistoczył się w Patriotę podpisującego się My Naród. Słowa L. Wałęsy którego poniżał kiedy jeszcze nikt z popierających go nie wiedział że po 1989r zdradzi 10cio milionową Solidarność. Oczywiście Sowiecki Patriota uczynił to o wiele wcześniej czyli w latach siedemdziesiątych.
Tak to jest prawdziwy polski sarapata z przodu komunistyczna łata z tyłu komunistyczna łata ale dzisiaj wielki demokrata.
On jest tak demokratyczny że nawet młodym którzy brali udział w zbiórce pieniędzy na Świąteczną Orkiestrę zdążył naubliżać za Owsiaka po tym jak wyśledził ich pod złotowskimi kościołami.
Dziwny to PiS zwolennik o którego w mieście wielu pyta a odpowiedź jest jedna, to jeden z wielu którzy od środka w służbach resortowych walczyli o wolną Polskę przeciw Wałęsie o czym sam pisze choć z solidarnościowej wolności czerpie garściami i wulgarnie pisze że Wałęsa go nabrał.
Ktoś
Ktoś 15.01.2020, 09:43
Śmiechu warte- do psychola marsz !!!
My Naród
My Naród 13.01.2020, 17:22
Antypolska kreatura prowadzi akcję charytatywną. Ta orkiestra gra dla PO. A PO to partia kolaborantów. Kim zatem jest Owsiak - KOLABORANTEM!!! A słownictwo rynsztokowe, a prezencja jak widać - pajacowa !!!To przykre, ale tak jak bardzo wielu z nas nabrało się na Wałęsę tak bardzo wielu w tym bardzo dużo młodych nabrało się na Owsiaka.Pomoc mogą rzetelne fakty jego przekrętów.Matka Kurka już to pokazał.

Franio
Franio 14.01.2020, 14:04
Na sprzęt dla psycholi, ofiar pisizmu , zbiórka będzie w przyszłym roku. Wytrzymasz?
Z ostatniej chwili.
Z ostatniej chwili. 14.01.2020, 20:18
No to jest Franio i Patriota. Jak o sobie piszą jeden ORMOwiec z PiS drugi komunista z POlszewizmu. Będą mieli o czym pobredzić. Poza tym w przyszłym roku obaj będą zbierali do puszek na ratowanie polskiej psychiatrii czym zasłużą sobie na długi płatny przez NFZ pobyt. Ważne przy tym aby nikogo nie obrzucali błotem.
Szacun!
Szacun! 14.01.2020, 20:04
Brawo Franio, świetna odpowiedź na to pisowskie szczucie i zawodzenie.
Patriota
Patriota 14.01.2020, 19:46
Na sprzęt dla psycholi, ofiar POlszewizmu , zbiórka będzie w przyszłym roku. Wytrzymasz?
O R M O
O R M O 13.01.2020, 23:59
To znowu on polski demokrata każdemu da tyle ile można dostać od wariata.
My Naród ciebie już nie prosimy , My żądamy abyś zamilkł raz na zawsze.
tvpinfo
tvpinfo 13.01.2020, 17:55
Matka kurka mógłby pokazać mózg ale niestety go nie posiada. Jeśli Owsiak jest oszustem, to dlaczego nie siedzi?
Uprawienia kontrolne wobec stowarzyszeń i fundacji mają m.in.:Państwowa Inspekcja Pracy, Inspekcja Sanitarna, Prokuratura, urzędy kontroli skarbowej, Najwyższa Izba Kontroli, Regionalna Izba Obrachunkowa. ponadto sprawozdania roczne są przesyłane do właściwego urzędu skarbowego i ministerstwa pracy. Pytam jeszcze raz, jeśli Owsiak jest oszustem to dlaczego Ziobro go jeszcze nie zapuszkował? I kto tu jest antypolską kreaturą, chyba ty (celowo z małej litery) bo podżegasz do nienawiści.
Fakt
Fakt 14.01.2020, 10:07
tvpinfo- nadzwyczajna kasta to ta przestępcza organizacja w togach ( widzieliśmy ją na ulicach Warszawy ) nie dopuszcza do zamknięcia tego typa do pierdla !!! Ochrona żyrandola jeszcze .
z sieci
z sieci 13.01.2020, 17:14
Pozamykane galerie i hipermarkety dlatego banda Owsiaka opanowała wczoraj place przed kościołami i nagabywała ludzi aby robili zrzutkę na luksusowe życie RESORTOWEGO DZIECKA UB_bekistanu. Do tej pory Owsiak nie pokazał papierów dotyczących finansów jego firm mimo, że dostał to w wyroku sądu. Kolejny rok hucpy tego hochsztaplera III RP Republiki Bananowej Okrągłego Stołu robienia ludziom budyniu z mózgów.
Popieram dobro.
Popieram dobro. 13.01.2020, 10:18
Brawo Złotowska młodzież i wszyscy mieszkańcy chcący pomoc w każdy sposób tym którzy utracili zdrowie z różnych powodów.
Świetny wynik, widać że Złotów też może a tym z dołu od bojówek proszę się nie zrażać.
Tyłu dobrych ludzi już odeszło jednak mendy pozostają z notorycznym obrażaniem każdego. Zobaczymy jak ten Fakt od watah będzie wolał o pomoc gdy i na niego przyjdzie pora i strach.
Róbcie swoje gdyż jeszcze wielu dobrych ludzi waszego i nie tylko waszego dobra potrzebuje.
Brawo Złotów, Brawo mieszkańcy!!!!
Fakt
Fakt 13.01.2020, 08:46
Po mieście od rana krążyły watahy atakujące nachalnie ludzi, ot taki mały fakt. Złotowianie mieli stracha wyjść do kościoła bo tam czekały na nich bojówki tęczowego Owsiaka !!
Stefan
Stefan 13.01.2020, 17:21
To co robisz swoim wpisem, to przeinaczanie faktów. Byłem z dziećmi w kościele - owszem stali wolontariusze, ale nikt nikogo nie atakował. Wpłata na WOŚP jest dobrowolna.
.
. 14.01.2020, 10:10
Stefan- aby na pewno !!

Pozostałe