Złoty Bieg 2020

  • 12.01.2020, 11:08 (aktualizacja 12.01.2020, 13:57)
  • iej
Złoty Bieg 2020

Dzisiaj na Stadionie Miejskim przy ul. Wioślarskiej w Złotowie od godz. 12.00 Złoty Bieg! Sygnał do startu dał burmistrz Adam Pulit, biegaczom przygrywała orkiestra OSP Złotów. Pobiegło i poszło wiele osób w duchu pomocy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

iej

iej

Zdjęcia (190)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jeszcze raz
jeszcze raz 13.01.2020, 17:16
Przez 25 lat 3RP BANANOWA KULCZYKOWA zrobiła ze służby zdrowia dziwoląg gdzie hochsztaplerzy typu ZŁOTY MELON paroma milionami mają uratować służbę zdrowia aby jeden z drugim KOPERTFILD mógł sobie kupić jaguara pracując na państwowym sprzęcie obsługiwanym z prywatnego gabinetu.
Ja
Ja 12.01.2020, 19:00
Teraz ormowski pomiot wysyla zmanipulwane dzieci pod koscioly, zeby kroic ludzi, a jutro jakas lewacka bladz z mopem na glowie bedzie drzec morde przeciwko Kosciolowi i wierzacym! Hipokryzja w czystej postaci.
Brawo Wy
Brawo Wy 12.01.2020, 19:48
To opowiedziawszy powiedział Ja były ORMOwiec który znając lewackie realia dzisiaj pewnie łysy bez mopa na głowie drze swoją mordę przeciwko ludziom wierzącym którzy szczodrze dają pieniądze do puszek dzieci.
Nawet gdyby były zmanipulowane to przeciwko dzieciom nie wolno kierować tak haniebnych słów.
Dobrze że one, te dzieciaki nie biorą przykładu z byłego ORMOwca który w minionym wieku tak jak i dzisiaj skrupulatnie wypełniał swoje obowiązki śledcze pod kościołami.
Większość to większość.
Większość to większość. 12.01.2020, 17:03
Ten z 15:22 to już odleciał w swoim komentarzu wypowiedział się w imieniu mniejszości która chciała by rządzić. Nie kolego tak nie działa demokracja. Można nienawidzić można być przeciw ale nie można podważać decyzji narodu. To że na PiS głosowało 43% Polaków to między innymi twoja wina bowiem gdyby wielu podobnych tobie zagłosowali na PiS nie miał byś dzisiaj problemu. To samo dotyczy pieniędzy przekazywanych na jak piszesz Rydzyka, gdyby twoi nie dawali naszych pieniędzy mafi paliwowej i złodziejom vat-owskim dzisiaj nie było by problemu J. Owsiaka.
Nie jestem mu przeciwny i też daję do puszki jednak uważam że jego pożyteczna działalność byłaby bardziej owocną gdyby mieszkał w normalnym domu a na wczasy przyjeźdzał nad jezioro Borowno do Kujania, tam też jest pięknie i taniej niż na Seszelach.
Cóż na koniec powiem ci że i Ojciec Tadeusz Rydzyk i J. Owsiak robią dużą robotę a o tym kto z większą korzyścią dla siebie nie mi oceniać.
Tak za 3 lata wybory i nie pocieszę cię bo wszystko wskazuje na to że PiS będzie rządziło nadal. Zresztą już w maju przekonasz się co znaczy moc wyborców którzy też w większości bezwzględnej wybiorą Andrzeja Dudę na Prezydenta RP.
UTA
UTA 14.01.2020, 17:22
jeśli znasz podstawy matematyki, to doskonale wiesz, że zdanie "na PiS głosowało 43% Polaków" to zwykłe kłastwo
My Naród
My Naród 12.01.2020, 14:50
ani grosza dla złotego melona jasne !! bujać to nie nas tow owsiak jasne !!
a wybory dopiero za 3lata
a wybory dopiero za 3lata 12.01.2020, 15:22
Owsiak musi zbierac bo z naszych podatkówGliński miliony przekazuje Rydzykowi a na szpitale i sprzęt do szpitali brak funduszy.
Chcieliście PiS to macie,zbiórki nieustające na wszystkie operacje,na niepełnosprawnych,na nieuleczalnie chorych.Nigdy takiej biedy nie było po tych wielkich podwyżkach cen jak teraz.
na PiS głosowało 43% ,czyli nawet nie połowa ludności Polski za to podwyżki cen dotyczą wszystkich bo PiS ma większość w Sejmie.Senat ma tylko przewagę innych partii ale
na Grodzkiego nieustanna nagonka.Za to Banasia ukryte przekręty,Afera w Rzeszowie pisowska ukryta itd.
Złotowiak
Złotowiak 12.01.2020, 18:40
a wybory dopiero za 3lata - POdły matole na stronie internetowej www.Mark D . przedstawiono ponad dwa tysiące afer platformy obywatelskiej ,czemu obywatelskiej a nie mafijnej ?
ZofiaK
ZofiaK 13.01.2020, 16:27
POdły matoł to jestes ty gnooju.Czy ja ciebie obrażałam? i nie pisz PO bo do PO nie należę.
A te swoje wypociny pisane z kartki do weż z sobą do WC.
Jestes za głupi,żeby pouczać innych MATOLE.
Obelix
Obelix 14.01.2020, 10:19
ZofiaK - pamiętamy osiem lat złodziejstwa POdłych cwaniaków , usłużnych sędziów , donosicieli, sprzedawczyków itd itp ...Dość !!!! Oddajcie 250 miliardów ukradzione Narodowi Polskiemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Icek
Icek 13.01.2020, 02:33
Złotowiaka.pisowca pozdrawiam z Izraela
Patriota