Dzień Pracownika Socjalnego

  • 22.11.2019, 00:47
  • iej
Dzień Pracownika Socjalnego
21 listopada obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Wspomniane święto każdego roku stanowi okazję do złożenia podziękowań pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie i Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Złotowie.

Najlepsze życzenia przekazali im dziś Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć oraz Skarbnik Powiatu Grzegorz Piękoś.

- Serdecznie dziękuję za empatię i wrażliwość wobec drugiego człowieka, za odpowiedzialną pracę wykonywaną z zaangażowaniem - powiedziała Małgorzata Sameć, dodając, że skuteczna pomoc zawsze przynosi zawodowe spełnienie. Na przyszłość życzyła wszystkim Paniom szacunku i uznania ze strony tych, którzy wspomnianej pomocy doświadczają, a także satysfakcji z dobrze wykonywanych obowiązków.

Okolicznościowe wiązanki kwiatów odebrały dyrektor PCPR Helena Agatowska oraz Przewodnicząca Powiatowego Zespołu Justyna Falkowska-Wrzeszcz.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Brawo Reniu
Brawo Reniu 22.11.2019, 12:18
Nic tu nie piszecie a RENATA BEGER WRACA DO POLITYKI.Pisze o tym se.pl wp.pl i inne
Taka prawda
Taka prawda 22.11.2019, 21:00
Politykom wypadałoby znać języki obce. Najogólniej niekorzystanie wypadają próbując wysławiać się w języku ojczystym czego obraz mamy widząc obrady parlamentarne. Taki mamy sort ludzi sukcesu, którzy dla kariery i kasy idą po trupach bez elementarnej przyzwoitości, kultury osobistej, wiedzy intelektualnej i przede wszystkim zasad racjonalnej ekonomii !!!. Obraz tych owoców widzimy codziennie włączając telewizję gdzie cudotwórcy z lewa i prawa obrastają w "tłuszcz" kosztem milionów zarobionych Polaków. Jesteśmy im potrzebni tego magicznego dnia kiedy trzęsą się w nerwach czy się dostaną a naród ich wybierze.

Pozostałe