Nagroda dla Złotowa

  • 07.11.2019, 15:04
  • iej
Nagroda dla Złotowa
Wczoraj, 6. listopada w Poznaniu, podczas uroczystej XX Gali podsumowującej konkurs pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” Złotów otrzymał nagrodę.

 

Do konkursu przystąpić mogły gminy wiejskie, gminy miejsko-wiejskie, miejskie i powiaty, podległe im instytucje lub organizacje i podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie województwa wielkopolskiego, w zakresie działań proekologicznych i prokulturowych.
W bieżącym roku do Konkursu zgłoszonych zostało 166 projektów.

Jury Samorządu Wielkopolskiego nagrodziło projekt „Zakręcony Złotów” – obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W uzasadnieniu usłyszeliśmy, że Złotów jest prekursorem oryginalnych działań na rzecz ekologii. Nagrodę ufundowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu odebrał Burmistrz Adam Pulit wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Wojtuniem.

 W zeszłorocznej edycji tego konkursu zostaliśmy nagrodzeni za „Miejską Fabrykę Czystego Powietrza”. Jesteśmy konsekwentni w podejmowaniu działań dla poprawy jakości życia naszych mieszkańców przez inicjowanie zachowań proekologicznych na co dzień.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział w nagrodzonym projekcie i zapraszamy do aktywnego udziału w obchodach Europejskiego Dnia bez Samochodu za rok.

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zlotowiak
Zlotowiak 09.11.2019, 13:46
Myślę że czas już naprawdę powiedzieć STOP temu Panu od promocji swojej osoby, czas na zmiany, mysle że wkoncu wyłoni się jakiś normalny młody z pomysłami kandydat.
sop
sop 08.11.2019, 21:39
w mieście nie można normalnie oddychać , czy ten kto przyznał taką nagrodę był kiedyś w Złotowie?
Jan
Jan 07.11.2019, 17:02
Wg mnie więcej zrobiła gmina niż miasto! Chociażby w kwestii fotowoltaiki. Za 5000 można było mieć instalację na stosunkowo korzystnych warunkach! Sporo ich w okolicy przybyło, nawet za ul. Dorsza, która jest już na terenie gminy.
Kilo
Kilo 07.11.2019, 15:33
Za ekologiczne działania w Złotowie nagroda śmiechu warte.Nic nie robią oprucz tego że nagrody odbierają za działania na papierku proszę o konkrety miałem okazję ostatnio przeprowadzić długą rozmowę z Panią burmistrz w sprawie podłączenia mojego lokalu mieszkalnego do ogrzewania miejskiego bo część mieszkani miasto podloczylo a część nie ich tłumaczenie było śmiechu warte tylko straż miejska wysyłają aby kontrolować czym ludzie palą .
Alex
Alex 08.11.2019, 10:58
Tak na wszystkim się znasz?Radzę zainwestuj w słownik ortograficzny.!!

Pozostałe