Honory dla pani Marii

  • 06.11.2019, 15:58
  • iej
Honory dla pani Marii

Pani Maria Jaszczyk - zdobywczyni tytułu Seniora Północnej Wielkopolski 2019 - odebrała dziś honory związane z tym wyróżnieniem. Okolicznościową statuetkę wręczył laureatce Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski, z kolei pamiątkowy dyplom przekazał jej prezes pilskiego Stowarzyszenia Pro-Senior Marian Martenka. Pani Maria nie ukrywała, że była to dla niej bardzo ważna chwila. Dowód uznania, który w społecznej pracy niewątpliwie dodaje skrzydeł i zachęca do podejmowania kolejnych ważnych inicjatyw. 

 

Gratulujemy!

 

Na Złotowszczyźnie (i nie tylko) pani Marii nikomu nie trzeba przedstawiać. Dodajmy jednak, że jest to społeczniczka z krwi i kości od lat aktywnie działająca na rzecz dawstwa szpiku kostnego oraz transplantacji narządów. Poza tym - emerytowana nauczycielka biologii i przyrody, wielka entuzjastka ekologii, miłośniczka pszczelarstwa i wikliniarstwa, pasjonatka innowacyjnych metod edukacji, marzycielka... Dobry człowiek :)

 

PRO - Senior PIŁA

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe