Znicze do wykorzystania

  • 31.10.2019, 12:43 (aktualizacja 01.11.2019, 22:28)
  • iej
Znicze do wykorzystania

Wzorem innych miast, także w Złotowie na cmentarzu komunalnym przy ul. Chojnickiej powstało miejsce - regał, gdzie można zostawić znicze do wykorzystania, także po uzupełnieniu wkładu. Złotowianie bardzo chwalą ten pomysł! Ten pomysł pozwoli obniżyć ilość odpadów na cmentarzu, szczególnie w okresie Wszystkich Świętych.

iej

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W.F.T.
W.F.T. 31.10.2019, 17:32
Pójdżcie jutro w godzinach popołudniowych na cmentarz i zobaczcie jaki będzie smog z palących się zniczy.Do produkcji zniczy używa się najgorsze odpady parafiny.Wdychanie smogu na cmentarzu przez godzinę ,może spowodować poważne komplikacje zdrowotne.Na znicze ludzie wydają duże sumy pieniędzy.Żywe kwiaty zmarzną na mrozie.Postanowiłem w tym roku,że nie stawiam żadnych kwiatów ani zniczy.Pieniądze zaoszczędzone w ten sposób ,przekazuję na zbiórkę dla ALEXA J na jego leczenie.Moi zmarli przodkowie będą z tego dumni.Zapalę im w domu woskową świecę i zmówię za nich różaniec..To będzie moje i ich Święto.Pozdrawiam.

Pozostałe