Przewodniczący Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN w najbliższy weekend prosi wszystkich sędziów o rozpoczęcie zawodów rozgrywanych w naszym województwie, od IV ligi w dół, z kilkuminutowym opóźnieniem (ok. 8-10 min.) w ramach sprzeciwu wobec ostatnich wydarzeń związanych z naruszaniem nietykalności sędziów na boiskach piłkarskich.
Pokażmy naszą solidarność wobec poszkodowanych i brak zgody na takie zachowania w przyszłości. Jednocześnie liczymy na zrozumienie i wsparcie naszej akcji przez zawodników, trenerów, działaczy oraz kibiców.
Każde opóźnienie należy opisać w sprawozdaniu/załączniku i PZPN24 oraz prawidłowo zaznaczyć z ilu minutowym opóźnieniem mecz się rozpoczął.
Np. „Mecz rozpoczął się z 9 minutowym opóźnieniem w związku z akcją sprzeciwiającą się agresji wobec sędziów – #SzacunekDlaArbitra”
V liga:
Kolejka 12 - 26-27 października |
1922 Lechia Kostrzyn | 0-2 | Noteć Czarnków | 26 października, 15:00 |
Concordia Murowana Goślina | 1-0 | GLKS Wysoka | 26 października, 14:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno | 3-1 | Huragan Pobiedziska | 26 października, 14:00 |
Zamek Gołańcz | 5-0 | Iskra Szydłowo | 26 października, 14:00 |
Wełna Skoki | 2-3 | Leśnik Margonin | 27 października, 14:30 |
Czarni Czerniejewo | 4-0 | Sokół Pniewy | 26 października, 16:00 |
Sparta Złotów | 8-1 | Płomień Połajewo | 26 października, 15:00 |
Sparta Oborniki | 1-1 | Pogoń Łobżenica | 26 października, 14:00 |
Klasa B:
Kolejka 10 - 26-27 października |
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 1-5 | Iskra Bądecz | 27 października, 12:00 |
Leśnik II Margonin | 5-0 | Legion Krępsko | 26 października, 14:00 |
Korona Dębno | 4-2 | Zryw Sypniewo | 27 października, 14:00 |
Jedność Zakrzewo | 4-2 | GTS Lipka | 27 października, 14:00 |
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 2-1 | ZKS Zelgniewo | 27 października, 14:00 |
Piast Skic | 4-1 | Noteć II Dziembowo | 27 października, 13:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 12 - 26-27 października |
Fortuna Wieleń | 3-2 | Orzeł Pęckowo | 27 października, 14:00 |
Kłos Budzyń | 3-4 | Noteć Dziembowo | 26 października, 14:00 |
Zjednoczeni Kaczory | 0-1 | Noteć Rosko | 27 października, 15:00 |
Iskra Wyszyny | 5-1 | Orkan Śmiłowo | 26 października, 14:00 |
Unia Wapno | 2-1 | Korona Stróżewo | 27 października, 12:00 |
Tarnovia Tarnówka | 1-1 | Wenus Jędrzejewo | 26 października, 15:00 |
Stella Białośliwie | 1-3 | Polonia Chodzież | 26 października, 14:00 |
Sokół Szamocin | 2-2 | Sokół Damasławek | 26 października, 15:00 |
Klasa A:
Kolejka 11 - 26-27 października |
Błyskawica Nieżychowo | 1-3 | Włókniarz Okonek | 27 października, 14:30 |
Arto Trzcianka | 4-1 | Gryf Zofiowo | 26 października, 14:00 |
Łobzonka Wyrzysk | 2-0 | KS Leżenica | 27 października, 14:00 |
Derby Stara Łubianka | 3-0 | Drawa Krzyż Wielkopolski | 26 października, 14:00 |
Iskra Krajenka | 4-2 | KP Piła | 26 października, 14:00 |
Sokół Kościerzyn Wielki | 5-0 | Iskra II Szydłowo | 27 października, 14:00 |
Polonia Jastrowie | 10-1 | Leśni Zawada | 26 października, 16:00 |
PZ LZS Złotów
Huragan Nowa Święta - Krajan Podróżna 4:0
WKS Sławianowo - Piast Zalesie 9:1
LZS Górzna - Piast Głubczyn 1:12
Płomień Radawnica - Unia Bartoszkowo 4:0
Orzeł Scholastykowo - Orzeł Stawnica 0:1
Stara Wiśniewka - Czernice - przełożony
Napisz komentarz
Komentarze