Pożar w Białobłociu

  • 20.10.2019, 13:10 (aktualizacja 20.10.2019, 13:13)
  • iej
Pożar w Białobłociu
20 października 2019 roku około godziny 2.30 zastęp GCBA OSP Zakrzewo został zadysponowany do pożaru suszarni na terenie jednej z firm w miejscowości Białobłocie gm. Lipka.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia nasi druhowie wsparli działania będących na miejscu strażaków z Lipki. Strażacy ze względu na charakter zdarzenia oraz specyfikę zakładu cały czas pracowali w aparatach ochrony układu oddechowego. Sukcesywnie do pożaru były dysponowane kolejne zastępy straży pożarnej. W działaniach które trwały do godzin rannych brały udział jednostki OSP Lipka, Zakrzewo, Radawnica, Głomsk, Wielki Buczek, Batorowo, Osowo, Łąkie, JRG Złotów, Policja
Foto i info OSP Zakrzewo

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe