Sukcesy w Licealiadzie

• 16.10.2019, 20:07 (aktualizacja 17.10.2019, 02:04)
  • iej
Uczniowie CKZiU w Złotowie brali udział w Licealiadzie - Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, która odbyła się w Pile 9 października

Reprezentacja chłopców zdobyła III miejsce w klasyfikacji drużynowej w stawce jedenastu szkół.

Najlepsze miejsca wywalczyli:

Bartek Barteczka - skok w dal, 6.10, 1. miejsce

Paskal Macios - skok w dal, 5.86, 3. miejsce

Wojciech Maciejewski - 400 m, 56.02, 3. miejsce

Łukasz Cieślik - 100 m, 12.31, 3. miejsce

Sztafeta 4 x 100 m: Paskal Macios, Mateusz Paprocki, Łukasz Cieślik, Bartek Barteczka, 1. miejsce.

Dziewczęta zajęły ósme miejsce w gronie jedenastu szkół. Jedyne miejsce na podium zajęła Adriana Dawidowska w biegu na 400 m, która uplasowała się na trzeciej pozycji - czas 1.15.52.

Opiekunami ekipy CKZiU byli Jarosław Wojtasik (chłopcy) i Wojciech Zaorski (dziewczęta).