DEN w Jastrowiu

  • 14.10.2019, 15:07 (aktualizacja 14.10.2019, 16:16)
  • iej
DEN w Jastrowiu
Dzień Edukacji Narodowej - polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego tego dnia w szczególny sposób można podziękować dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom za ich codzienny trud. Z tej właśnie okazji Burmistrz Piotr Wojtiuk w czwartkowe popołudnie 10 października zaprosił dyrektorów, nauczycieli i wychowawców placówek oświatowych z terenu Gminy i Miasta Jastrowie na uroczyste spotkanie.

Burmistrz przyznając Nagrody dyrektorom placówek podziękował im za kreowanie korzystnego wizerunku zarządzanych przez nich placówek w środowisku. Nauczycielom wytypowanym przez dyrektorów Burmistrz przyznał nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą w roku szkolnym 2018/2019 z życzeniami dalszych sukcesów, satysfakcji w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy Lenie Wójcickiej oraz jej mamie Pani Annie za uświetnienie tego spotkania pięknym wokalem córki.

Wśród wyróżnionych przez Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie dyrektorów, nauczycieli i wychowawców znaleźli się w tym roku: Dyrektor SP nr 1 w Jastrowiu – Anna Piekarska, Dyrektor SP nr 2 w Jastrowiu – Stanisław Nowicki, Dyrektor SP Sypniewo – Jacek Szewczyk, Dyrektor SP Brzeźnica – Mirosław Budzowski, Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jastrowiu – Violetta Krzysztoń oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jastrowiu: Magdalena Lisiecka, Dorota Krzykowska, Teresa Ramucka, Urszula Jagodzińska, Anna Smolicz, Małgorzata Siedlecka, ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jastrowiu: Anna Miałszygrosz, Karina Kuczyńska, Anna Tomasz, Iwona Zielińska, Katarzyna Nowakowska – Glogier, Katarzyna Cielas, ze Szkoły Podstawowej w Sypniewie: Andrzej Karaszewski, Tomasz Piec, Iwona Wojciechowska, ze Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy: Magdalena Dopierała, Cezary Wyszyński, Karolina Hundt, oraz z Przedszkola Samorządowego w Jastrowiu: Joanna Czyżewska, Joanna Dubicka, Katarzyna Fiuk – Grzejszczyk i Agnieszka Lewandowska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym profilu na fb.

UGiM Jastrowie M. Krause

iej

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe