Przebudowa ul. Jagiellońskiej w Jastrowiu

  • 11.10.2019, 01:46 (aktualizacja 11.10.2019, 07:44)
  • iej
Przebudowa ul. Jagiellońskiej w Jastrowiu

 W siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Delegatura w Pile przy ul. Dzieci Polskich 26 odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej – ul. Jagiellońskiej w Jastrowiu. Umowę z Wojewodą Wielkopolski reprezentowanym przez Panią Anetę Niestrawską Wicewojewodę Wielkopolskiego podpisali Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk oraz Skarbnik Gminy i Miasta Jastrowie Teresa Czyżewska. Dofinansowanie zadania realizowane jest ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.
Umowę na dofinansowanie ważnej dla mieszkańców naszej gminy drogi powiatowej Brzeźnica – Sypniewo, podpisał również starosta złotowski Ryszard Goławski.

UGiM Jastrowie

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe