Pani Jolanta w Hiszpanii!

  • 06.10.2019, 23:18
  • iej
Pani Jolanta w Hiszpanii!
Piątego i szóstego października w Hiszpanii w miejscowości Salt rozpoczęły się XXII Międzynarodowe Targi Koszyków oraz X konkurs prac wyplatanych metodą tradycyjną oraz artystycznych

Zjechali tam mistrzowie, plecionkarze z całej Europy. Ponad 120 osób przez dwa dni na swoich stoiskach prezentowało swoje prace oraz technikę ich wykonania i materiały. Z Polski zakwalifikowały się tylko trzy osoby, a wśród nich nasza złotowska artystka, Jolanta Surma, na co dzień ucząca zajęć makramy w Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. To duże wyróżnienie. Jej wyjazd sfinansowano że środków budżetowych Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Jolanta wystąpiła w stroju z haftem Krajeńskim, godnie reprezentując nasz region Krajnę. Prace zwiedzającym się bardzo podobały, panowała przyjacielska, miła, twórcza atmosfera.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pobytu na targach.

iej

iej

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe