Cztery kluby Sparta!

  • 01.10.2019, 23:48 (aktualizacja 02.10.2019, 00:20)
  • iej
Cztery kluby Sparta!
Z klubu Sparta Złotów wyłoniły się cztery nowe kluby!

Zarząd MLKS Sparta Złotów podjął niedawno jedną z najważniejszych i zarazem najtrudniejszych decyzji w ponad 90-letniej historii klubu i zaproponował sekcjom boksu, piłki siatkowej i tenisa stołowego założenie własnych klubów i pójście swoją drogą od 1 stycznia 2020 roku. I tak się stało, w świecie złotowskiego sportu pojawiło się już Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Sparta Złotów, gdzie prezesem została znana siatkarka Paulina Maj-Erwardt, a jej męża Damiana Erwardta wybrano wiceprezesem. SPS nie czeka do 1 stycznia 2020 roku i już teraz idzie kompletnie "na swoje".

Odbyło się także zebranie założycielskie Miejskiego Ludowego Klubu Bokserskiego Sparta Złotów z prezesem Tomaszem Tetzlaff, ale potrzebnych jest jeszcze kilka formalności dla oficjalnej rejestracji.

Ostatnio miało miejsce zebranie założycielskie Miejskiego Klubu Tenisa Stołowego Sparta Złotów. Prezesem został Jacek Baziak, wiceprezesem Henryk Rogala, w zarządzie ponadto pracować będą Maciej Kosiba i Sebastian Guss. Szefem komisji rewizyjnej został Jerzy Zarębski.

Przypomnijmy, że prezesem MLKS Sparta Złotów jest Grzegorz Kasak.

Życzymy wszystkim nowym klubom powodzenia na własnym rozrachunku!

iej

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe