Siatkarski mecz w Jastrowiu

  • 26.09.2019, 18:07 (aktualizacja 26.09.2019, 18:13)
  • iej
Siatkarski mecz w Jastrowiu

Drużyny Enea PTPS Piła i KS Pałac Bydgoszcz rozegrały mecz sparingowy, który odbył się z inicjatywy Posła na Sejm Grzegorza Piechowiaka oraz Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Piotra Wojtiuka. Siatkarska rywalizacja miała miejsce na boisku Hali Sportowej w Jastrowiu, gdzie na początku spotkania na ręce gospodarza Burmistrza Piotra Wojtiuka, nastąpiło uroczyste przekazanie szalika klubowego drużyny Enea PTPS Piła. Przekazanie tego symbolu drużyny było jednocześnie zachętą do kibicowania siatkarkom podczas zbliżających się rozgrywek ligowych. Podczas spotkania z trybun płynął gorący doping dla obu drużyn, co dowodziło, że starcie to było bardzo emocjonujące ale z zachowaniem zasad Fair Play.

Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla KS Pałac Bydgoszcz, choć dwa pierwsze sety należały do pilanek. Miejmy nadzieję, że tego typu mecze towarzyskie przyczynią się do wypracowania formy siatkarek przed rozgrywkami ligowymi oraz do popularyzacji piłki siatkowej w Jastrowiu. Po meczu odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla obu drużyn.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause
iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe