V liga:
Kolejka 7 - 21-22 września |
Czarni Czerniejewo | 1-0 | 1922 Lechia Kostrzyn | 21 września, 16:00 |
Sparta Złotów | 2-1 | Wełna Skoki | 21 września, 15:00 |
Sparta Oborniki | 3-0 | Zamek Gołańcz | 21 września, 15:00 |
Pogoń Łobżenica | - | Zjednoczeni Trzemeszno | 22 września, 16:00 |
Płomień Połajewo | - | Concordia Murowana Goślina | 22 września, 15:00 |
Leśnik Margonin | 1:0 | GLKS Wysoka | 21 września, 14:00 |
Iskra Szydłowo | 2-1 | Huragan Pobiedziska | 21 września, 13:00 |
Noteć Czarnków | 4-1 | Sokół Pniewy |
21 września, 16:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 7 - 21-22 września |
Tarnovia Tarnówka | 5-2 | Fortuna Wieleń | 21 września, 16:00 |
Stella Białośliwie | 2-2 | Unia Wapno | 21 września, 14:30 |
Sokół Szamocin | 7-0 | Iskra Wyszyny | 21 września, 17:00 |
Sokół Damasławek | 2-3 | Zjednoczeni Kaczory | 22 września, 13:00 |
Polonia Chodzież | 2-0 | Kłos Budzyń | 21 września, 16:00 |
Wenus Jędrzejewo | 3-3 | Orzeł Pęckowo | 21 września, 15:00 |
Korona Stróżewo | 5-2 | Noteć Dziembowo | 21 września, 16:00 |
Orkan Śmiłowo | 0-2 | Noteć Rosko | 21 września, 15:00 |
Klasa A:
Kolejka 6 - 21-22 września |
Włókniarz Okonek | 3-5 | Iskra Krajenka | 21 września, 16:00 |
Sokół Kościerzyn Wielki | - | Łobzonka Wyrzysk | 22 września, 17:00 |
Iskra II Szydłowo | - | Arto Trzcianka | 22 września, 15:00 |
Polonia Jastrowie | 2-1 | Błyskawica Nieżychowo | 21 września, 13:00 |
KP Piła | 9-1 | Gryf Zofiowo | 21 września, 16:00 |
Drawa Krzyż Wielkopolski | 4-3 | KS Leżenica | 21 września, 13:00 |
Derby Stara Łubianka | 3-1 | Leśni Zawada | 21 września, 16:00 |
Klasa B:
Kolejka 5 - 21-22 września |
Jedność Zakrzewo | 10-0 | Noteć Miasteczko Krajeńskie | 22 września, 14:00 |
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | - | Korona Dębno | 22 września, 15:00 |
Piast Skic | 1-2 | Leśnik II Margonin | 22 września, 13:00 |
Noteć II Dziembowo | 2-6 | Iskra Bądecz | 22 września, 14:00 |
ZKS Zelgniewo | - | Legion Krępsko | 22 września, 16:00 |
GTS Lipka | - | Zryw Sypniewo | 22 września, 15:00 |
LZS Złotów
Iskra Czernice - Piast Zalesie 3:0 w.o.
Piast Głubczyn - Unia Bartoszkowo 2:1
Krajan Podróżna - Orzeł Stawnica 5:2
Huragan Nowa Święta - WKS Sławianowo 5:2
LZS Górzna - Orzeł Scholastykowo 2:1
Naprzód St. Wiśniewka - Płomień Radawnica 2:0
Napisz komentarz
Komentarze