Czy Skrentni nas oczarują?!

  • 19.09.2019, 19:57 (aktualizacja 19.09.2019, 21:13)
  • iej
Czy Skrentni nas oczarują?! Złotowianie z członkami jury - Dorotą Chotecką z Radosławem Pazurą
Już jutro rusza kolejna edycja telewizyjnego show - Czar par. Wystąpią w nim złotowianie!

W piątek 20 września, po 23 latach przerwy, w TVP2 odbędzie się premiera show „Czar Par”. Program w nowej odsłonie prowadzić będą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a w roli jury jurorów znajdą się także małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Będzie także juror specjalny.

Pary będą rywalizować przez 12 tygodni i zmagać się z zaskakującymi zadaniami, które będą sprawdzianem ich wiedzy ogólnej, znajomości siebie, sprawności fizycznej. Próbie zostanie poddana ich miłość, współdziałanie i poczucie humoru.

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę główną - 300 tys. złotych. Zwycięzców nowej edycji „Czaru Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS–owym.

W stawce par obecnej edycji "Czaru par" są złotowianie, małżeństwo - Justyna Gokiert-Skrentna i Marek Skrentny! Czytając na stronie  TVP2 o rodzaju zadań jakie ich czekają, wierzymy, że mogą zajść bardzo daleko!!! Życzymy im finału, co w ich przypadku nie jest odosobnione - bo oboje, choć osobno,  już startowali w "Randce w ciemno" i w programie "Gotowi na ślub". Pani Justyna z dobrej strony pokazała się w polsatowskiej Wyspie Przetrwania! Tak pisano o niej dwa lata temu: Jest księgową. Ma 40 lat i pochodzi ze Złotowa. Ma męża i dwójkę dzieci. Niezależna i aktywna, nie tylko jako mama i świetny pracownik. Od kilku lat jej pasją stało się bieganie. Trenuje 3-4 razy w tygodniu, przebiegając nawet 60 kilometrów. Lubi wyzwania, startuje również w biegach z przeszkodami i górskich. Ukończyła maraton. Obecnie przygotowuje się do pierwszego startu w triathlonie.

Z kolei Pan Marek jest prywatnym przedsiębiorcą, niezwykle sympatycznym człowiekiem, aikidoką, wystąpił w filmie i jest też ze Złotowa!

Taki duet to gwarancja sukcesu, trzymamy od jutra kciuki!!!

TVP2, piątek 20 września, godz. 20.40 cz. I i 21.50 cz. II.

Zapraszamy!

iej

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mała refleksja
mała refleksja 16.11.2019, 10:52
Wczoraj trafiłem na odcinek tego teleturnieju. Trzeba podkreślić, że poziom programu jest nieco wyższy od formatki Hipnozy prowadzonej przez Filipa Chajzera. Przyglądając się zachowaniu uczestnika ze Złotowa miałem wrażenie, że doskonale poradziłby sobie w Hipnozie, byłby tam liderem.
Marek
Marek 23.09.2019, 08:15
osiemnaście razy oglądałem i....za każdym razem zastanawiam się kto wygra.....:-);-)
telemaniak
telemaniak 21.09.2019, 08:00
Nas już raczej nie, jesteśmy przyzwyczajeni.
sabina
sabina 19.09.2019, 23:39
Czekamy :))))

Pozostałe