Czy Skrentni nas oczarują?!

  • 19.09.2019, 19:57 (aktualizacja 19.09.2019, 21:13)
  • iej
Czy Skrentni nas oczarują?! Złotowianie z członkami jury - Dorotą Chotecką z Radosławem Pazurą
Już jutro rusza kolejna edycja telewizyjnego show - Czar par. Wystąpią w nim złotowianie!

W piątek 20 września, po 23 latach przerwy, w TVP2 odbędzie się premiera show „Czar Par”. Program w nowej odsłonie prowadzić będą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a w roli jury jurorów znajdą się także małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Będzie także juror specjalny.

Pary będą rywalizować przez 12 tygodni i zmagać się z zaskakującymi zadaniami, które będą sprawdzianem ich wiedzy ogólnej, znajomości siebie, sprawności fizycznej. Próbie zostanie poddana ich miłość, współdziałanie i poczucie humoru.

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę główną - 300 tys. złotych. Zwycięzców nowej edycji „Czaru Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS–owym.

W stawce par obecnej edycji "Czaru par" są złotowianie, małżeństwo - Justyna Gokiert-Skrentna i Marek Skrentny! Czytając na stronie  TVP2 o rodzaju zadań jakie ich czekają, wierzymy, że mogą zajść bardzo daleko!!! Życzymy im finału, co w ich przypadku nie jest odosobnione - bo oboje, choć osobno,  już startowali w "Randce w ciemno" i w programie "Gotowi na ślub". Pani Justyna z dobrej strony pokazała się w polsatowskiej Wyspie Przetrwania! Tak pisano o niej dwa lata temu: Jest księgową. Ma 40 lat i pochodzi ze Złotowa. Ma męża i dwójkę dzieci. Niezależna i aktywna, nie tylko jako mama i świetny pracownik. Od kilku lat jej pasją stało się bieganie. Trenuje 3-4 razy w tygodniu, przebiegając nawet 60 kilometrów. Lubi wyzwania, startuje również w biegach z przeszkodami i górskich. Ukończyła maraton. Obecnie przygotowuje się do pierwszego startu w triathlonie.

Z kolei Pan Marek jest prywatnym przedsiębiorcą, niezwykle sympatycznym człowiekiem, aikidoką, wystąpił w filmie i jest też ze Złotowa!

Taki duet to gwarancja sukcesu, trzymamy od jutra kciuki!!!

TVP2, piątek 20 września, godz. 20.40 cz. I i 21.50 cz. II.

Zapraszamy!

iej

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 23.09.2019, 08:15
osiemnaście razy oglądałem i....za każdym razem zastanawiam się kto wygra.....:-);-)
telemaniak
telemaniak 21.09.2019, 08:00
Nas już raczej nie, jesteśmy przyzwyczajeni.
sabina
sabina 19.09.2019, 23:39
Czekamy :))))

Pozostałe