Pożegnali lato w Tarnówce

  • 16.09.2019, 01:56 (aktualizacja 16.09.2019, 02:04)
  • iej
Pożegnali lato w Tarnówce
W niedzielę w Tarnówce w "bacówce" przygotowano imprezę, podczas której wspólnie żegnano odchodzące lato.

Dla uczestników pożegnania przygotowano bezpłatną kiełbaskę, ognisko, a przede wszystkim ucztę duchową! W wyjątkowym koncercie wystąpili: Barbara Wielebska, Nicole Kulesza, Weronika Chałubek, Dawid Krzyk, Damian Michalski, Mikołaj Wienke, Łukasz Piosik, Hania Mincewicz i Janusz Brzeziński. Na to wokalno-instrumentalne spotkanie zaprosił wójt Tarnówki Jacek Mościcki oraz Łukasz Piosik, p.o. dyrektora GBPiOK.

iej, foto: Ewa Brożek, www.tarnowka.pl

iej

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Słuchaczka
Słuchaczka 17.09.2019, 01:24
Widziałam podobny komentarz podpisany gdzie indziej przez samą panią wice przełożonego. Dziwna sprawa. Chyba jej się działania pana Piosika przestały podobać. Zbyt ambitnie panie Piosik tu się potańcówki robi a nie sratalala na gitarach z pseudo gwiazdami na wsi. Ani nie docenią, ani zrozumieją. Nogi za pas zanim cię oplują. Już ci dupę objeżdżają zwłaszcza z pewną panią ambitną po dożynkach.
ms
ms 16.09.2019, 12:59
Jaki charakter ma to wydarzenie? Prywatna impreza czy gminna?
Pełniący
Pełniący 18.09.2019, 17:52
To pierwsza impra z cyklu ,,10 job'ów dla Przyjaciół"

Pozostałe