PiSBus w Złotowie

  • 26.08.2019, 23:56 (aktualizacja 27.08.2019, 00:00)
  • iej
PiSBus w Złotowie

W środę 28 sierpnia 2019 roku, do Złotowa przyjedzie PiSBus, specjalnie dla mieszkańców powiatu złotowskiego. Spotkanie z wyborcami odbędzie się na promenadzie przy Jez. Miejskim i na pl. Kościuszki - godz. 18:20.

(red)

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antypisuar
Antypisuar 01.09.2019, 13:20
Precz z PiSem
Luki
Luki 29.08.2019, 07:48
Głosuję na PIS , bo to jedyna partia w Polsce z wartościami i programem.
Tak będzie
Tak będzie 28.08.2019, 14:42
PiS zamyka kampanię i wygrywa wybory z wynikiem45,6%
Fin
Fin 28.08.2019, 10:17
Pis "zamyka budżet" pieniędzmi ukradzionymi ludziom z OFE!!
Wstyd
Wstyd 28.08.2019, 09:57
PiS nie ma wstydu. Po tych wszystkich aferach z kasą lamaniem prawa itd teraz się okazuje że "ministerstwo sprawiedliwosci" to trollownia do niszczenia sądów, a oni jeszcze mają czelnosc jeździć tym wstydbusen po kraju!
Biedroń
Biedroń 28.08.2019, 07:03
Jak ktoś potrzebuje cegłę to mam dużo gruzu
fdkff
fdkff 28.08.2019, 00:35
jakiś casting będzie ?
Jutro tam będziemy.
Jutro tam będziemy. 27.08.2019, 21:04
Myślę że wreszcie ludzie będą mogli naocznie się przekonać że PiS nie taki straszny jak go malują.
Złotów to zaściankowe miasto, tu oprócz propagandy komunistycznego dobrodziejstwa nic się nie dzieje. Kiedyś wymyślono sposób, zabawa, picie dla mieszkańców i stosuje się to do dzisiaj. Jeśli chodzi o inwestycje, programy budowlane to tylko certyfikaty, zdjęcia w plenerze i mowa trawa.
Do puki takie miasta dalej będą brały udział w ogólnopolskiej nowo modzie nienawiści do PiSu i rządu ZP i programu jaki oferuje dla takich miast dopóty mieszkańcy nie przekonają się na czym polega wielkie programowe oszustwo totalnej opozycji. Trwanie w przekonaniu że Koalicja POKO kiedykolwiek uzdrowi Złotów jako miasto i wyzwoli z prosowickiego myślenia spowoduje dalszą stagnację i brak zainteresowania naszym terenem ze strony rządowej.
Oby tak się nie stało jutro mieszkańcy miasta powinni gremialnie przybyć na półwysep i plac Kościuszki aby dowiedzieć się wszystkiego od źródeł.
To źródło i słowo które z niego pochodzi przy odrobinie dobrej woli wprowadzenia go w życie u nas może spowodować że Złotów zacznie rozwijać się z korzyścią dla miasta i jego mieszkańców.
123
123 29.08.2019, 10:28
Twój PiS wygrywa wybory zmienia Konstytucję (tak zapowiedział Prezes) i kończy demokratyczne wybory w Polsce. Wracamy do systemu totalitarnego. Będzie rządziła jedyna słuszna partia wraz z kościołem katolickim.
ciężko pracujący na podatki
ciężko pracujący na podatki 28.08.2019, 19:50
Mam kochać PiS, by miasto coś zyskało?! Jeszcze jestem normalny!
Nigdy nie polubię partii, która zabiera mi kasę by ją dać nierobom i... bogatym. Bo jeżeli mój szef ma dochód 400 tys rocznie tj. 8x tyle co ja i dostanie 1500 zł z "500+" między innymi z mojego podatku to jest to po prostu skandal!
Do "puki"
Do "puki" 28.08.2019, 09:53
Dopóki będą takie "do puki" jak ty zabierać glos w sprawach, o których "mają pojęcie" z tvpis, nic się w tym kraju nie zmieni.
Do Do "puki"
Do Do "puki" 28.08.2019, 14:41
Komentarze nie są pisane pod względem pisowni ortograficznej lecz zrozumienia tego co ujęte w temacie informacji czy felietonu. Ktoś kto po przeczytaniu go dostrzega tylko stylistykę a nie temat zagadnienia zawsze będzie miał trudności z interpretacją tego co nie wynika z woli komentującego. Taki styl czepiania się najczęściej stosują ludzie ograniczeni w przyswajaniu podanego tekstu. No cóż ludzie są różnorodni i na tym polega świat w którym każdy rozumie lub nie to co chce.
Ja nie
Ja nie 28.08.2019, 05:15
Czarowanie i nic więcej.
hehe
hehe 27.08.2019, 20:37
hehehe
Info
Info 27.08.2019, 17:20
W tym dniu kilkoro posłów PiS i Pani viceWojewoda do południa bedą w Sypniewie gm. Jastrowie na otwarciu ŚDS w tej miejscowości. Pewnie pojadą pozniej do Złotowa.....
Wirtu
Wirtu 27.08.2019, 10:10
Ci co są za PiS to darmozjady z 500 plus i wielcy niby chrześcijanie a jakby mogli to by pobili pozabijali i w Złotowie psudo chrześcijan jest mnóstwo co niedziela leży wnet krzyżem w kościele a w rzeczywistości jest inaczej tyle w temacie
Ela
Ela 28.08.2019, 14:15
Wirtu nie pogardzaj ludźmi, kim jesteś żałosny człowieku i jakim prawem szydzisz z ludzi chodzących do kościoła :(
Katolik
Katolik 29.08.2019, 11:09
Samo chodzenie do świątyni nie czyni jeszcze człowieka dobrym. Jego uczynki względem bliźniego już tak.
Zanna
Zanna 27.08.2019, 14:10
Witru o kim mowa bo z tego co piszesz to maski maślane
brunerski
brunerski 27.08.2019, 10:38
"co niedziela leży wnet krzyżem w kościele a w rzeczywistości jest inaczej " czyli JAK jest ?
Grot
Grot 27.08.2019, 09:00
Ciekawe czy ten RP swoje powie głośno na spotkaniu z PIS BUSEM.
Dobrze by było gdyby podano kto z władz rządowych, posłów PiS będzie obecny na spotkaniu.
PoKo
PoKo 27.08.2019, 09:51
na tym portalu się nie dowiesz...
RP
RP 27.08.2019, 06:12
Bardzo dobrze, wkoncu. Chetnie pojde na spotkanie. Mam dosc tych zlodzieji z PO, kanciarzy z SLD, lub homozboczencow z parti biedronia. Czasz na nas, na Polske! PIS and love dla wszystkich.
TommyJohnny
TommyJohnny 27.08.2019, 01:08
Za nich coś się zmienia przynajmniej. Za PO nic dobrego dla ludzi. Tak jak w Złotowie teraz Pan Pulit nic nie robi. Oszczędza nie wiadomo na co. Lepiej zrobić długi ale żeby ludziom było lepiej a nie oszczędzać a nic ludziom nie dać. Taka prawda. Nie z powietrza wzięło się powodzenie: ,,Chcesz cukierka? Idź do Gierka. Gierek ma i Ci jednego da". A mam 23 lata ale wszystko z opowieści rodziców i znajomych wiem. Może i długów niemałych Edzio narobił ale ludziom za Jego rządów nie brakowało niczego co potrzebne do godnego życia. A przynajmniej znacznej większości ludzi. Nie jestem za żadną partią. Jestem za ludźmi i zmianami w społeczeństwie i postępie. Po to makówka pracuje, żeby żyło się łatwiej nie trudniej czyż nie?
tak kłamią wyborców
tak kłamią wyborców 28.08.2019, 10:07
z OFE składki ludności na OFE i ZUS ustanowiła PO i do 2000roku uzbierało sie bardzo dużo pieniedzy.PiS zlikwidował OFE i pieniądze ludziom powinni oddać ale nie oddali tylko PiS przeksiegował te składki ludzi na debet budżetu państwa.
Powinna to być zasługa PO bo to utworzyła dla ludzi na przyszłe Emerytury.Teraz PiS się chwali,że jest na plusie.To bardzo nieładnie tak okłamywać ,w zywe oczy wyborców. Tam są też moje prywatne pieniadze.
PiS oddajcie ludziom te składki z OFE !!!
TommyJohnny
TommyJohnny 27.08.2019, 01:28
Korekta: *powiedzenie
Won
Won 27.08.2019, 00:24
Szukają nowych trolli do zatrudnienia?
won za Don
won za Don 27.08.2019, 09:53
ty od tego Brejzy?
Wyborca
Wyborca 27.08.2019, 00:18
Nie mają w Złotowie czego szukać
Patrycja