Wtorek, 17.09.2019

Kino już zaprasza!

  • 22.08.2019, 09:31 (aktualizacja 22.08.2019, 16:41)
  • iej
Kino już zaprasza!

6 września wszystkich miłośników filmów serdecznie zapraszamy do odnowionego kina RODŁO - Reaktywacja przy al. Piasta 26 w Złotowie!

Przygotowaliśmy dla Państwa w każdy weekend seanse filmowe wyczekiwanych premier, jak również hity kinowe ostatnich miesięcy.

Kino zostało odświeżone pod względem wizualnym, jak również zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt cyfrowy do odtwarzania oraz nagłośnienie w systemie Dolby Surround. Dodatkowo w holu będzie można zakupić popcorn i napoje. 

Informacje o repertuarze oraz szczegółowy cennik biletów dostępy w kinie, na stronie www.zcas.zlotow.pl, na naszej stronie fb oraz https://www.facebook.com/KinoRODLO/.

Kino czynne będzie zawsze 30 minut przed pierwszym seansem.

Bilety będą do nabycia tylko bezpośrednio w kinie.

Będzie możliwość zakupienia biletu na późniejsze seanse / na następne weekendy.

Ceny biletów: 17,00 PLN normalny / 15,00 PLN ulgowy.

 

Numer telefonu, pod którym będzie można rezerwować bilety - 576 316 791.

Rezerwacje będą anulowane 15 minut przed każdym seansem.

 

PIĄTEK, 6 WRZEŚNIA

Król Lew - 16:00

Polityka - 18:15 i 21:00

 

SOBOTA, 7 WRZEŚNIA

Król Lew 13:30 i 15:30

Polityka - 18:00 i 20:45

 

NIEDZIELA, 8 WRZEŚNIA

Król Lew 13:30 i 15:30

Polityka - 18:00 i 20:45

 

PONIEDZIAŁEK, 9 WRZEŚNIA

Król Lew - 16:00

Polityka - 18:15 i 21:00

 

Zapraszamy!

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podpis
podpis 27.08.2019, 21:39
JanHartman
Precz z polskim faszyzmem! Precz z każdym faszyzmem! Faszyzm istniał i nadal istnieje także w Polsce. I wtedy jest polskim faszyzmem. Ma swój lokalny koloryt. Kto nęka wrogów faszyzmu, ten popiera faszyzm. Taka logika...
.
. 29.08.2019, 07:04
POdły idiota
Złotowiak
Złotowiak 27.08.2019, 08:24
Proszę zrobić sondaż w więzieniu, kutry przestępca przyznaje się do winy, wszyscy niewinni,!!!!!! To samo mówią z PO KO brejzy, nojman, kopaczka, gawkowski itp. złodzieje.Mówił ojciec do syna: "Synu, jak chcesz się szybko dorobić to wstąp do PO partii, która pozwala kraść a wtedy nic ci nie zrobią".
MarcinP
MarcinP 26.08.2019, 11:15
MAFIA PO PSL będąc u władzy doprowadzili do takiego rozluźnienia polityki fiskalnej, że budżet państwa tracił dziesiątki miliardów zł rocznie, analogicznie zadłużali nas na potęgę i tym samym po 8 latach waszych rządów zadłużyliście Polskę na potęgę średnio 40 mld zł /rok swoich rządów, do dziś zmagamy się z kosztami obsługi tego zadłużenia, PiS w trakcie swoich rządów 2015-2018 zadłużyli nas na ok 60 mld zł wychodzi na to, że na koniec 2019 nie przekroczą zadłużenia 100 mld zł przy tylu programach społecznych o którym wam się nawet nie śniło.
Podpis
Podpis 26.08.2019, 21:57
Głupek
Złotowiak
Złotowiak 26.08.2019, 07:52
POkażcie mi jednego przyzwoitego człowieka z POdłej a jemu uwierzę.
Podpis
Podpis 26.08.2019, 21:58
Dureń
Polak
Polak 27.08.2019, 11:05
Komedia! Ludzie nie chcą się podpisywać pod listami wyborczymi PO KO.Wolą się wieszać niż składać podpisy popierające POstkomunistycznych folksdojczów donoszących w niemieckiej ambasadzie !! Cała Polska to widziała !!Won !
podpis
podpis 27.08.2019, 21:32
Precz z prawicokomuną
Mądrość Ludowa
Mądrość Ludowa 28.08.2019, 08:09
podpis do psychola marsz !!
Tylko PIS
Tylko PIS 24.08.2019, 11:36
Wszyscy głosujemy na PiS!!! To jedyna partia, która robi cokolwiek dla Polaków. PO jedynie okradała Polaków i wyprzedawała na potęgę majątek narodowy.
podpis
podpis 27.08.2019, 21:33
Precz z prawicokomuną
.
. 28.08.2019, 08:10
podpis= debil
Zenek
Zenek 27.08.2019, 20:13
Tia !!!! Pis to dopiero kradnie - tylko ty slepy ! No ale napisz jaki masz iloraz ! Bo tu mocno bredzisz !
Podpis
Podpis 26.08.2019, 21:58
Matoł
Brrr...
Brrr... 24.08.2019, 15:19
Wymyśl coś lepszego trollu. "Przez osiem lat rządów... " itd już tak spowszednialo, że nie działa. Nie przykryjecie juz wlasnych przekrętów na potęgę wymyslajac błędy poprzedników.
podpis
podpis 27.08.2019, 21:33
Precz z prawicokomuną
.
. 28.08.2019, 08:10
***k
kos
kos 24.08.2019, 13:20
Popierałem PIS, bo wiem ile złego zrobiło PO, ale przejrzałem na oczy. PIS i PO są wzajemnie dogadani na szczytach władzy. A ta iluzja wojenki jest dla szarych mas. Jezeli PIS jest dobre dla Polski, to dlaczego nie dotrzymują obietnic wyborczych i dlaczego popierają roszczenia żydowskie ?! https://sejm.gov.pl/sejm8.nsf/…
podpis
podpis 27.08.2019, 21:34
Precz z prawicokomuną
.
. 28.08.2019, 08:11
***k
Prawda
Prawda 24.08.2019, 11:28
TVN+SB+WSI= PO
podpis
podpis 27.08.2019, 21:34
Precz z prawicokomuną
.
. 28.08.2019, 08:11
***k
Podpis
Podpis 26.08.2019, 21:59
Młot
hm
hm 24.08.2019, 13:39
Na pewno tylko PO? To dlaczego Duda z Kaczyńskim nie chcą opublikować tajnego raportu do WSI i mataczą w sprawie? W słynnej Magdalence razem z Kiszczakiem oprócz Wałęsy i Frasyniuka jest tez Lech Wałęsa i chętnie popija z komunistami ...
xhnzdgmdxm,xsgm
xhnzdgmdxm,xsgm 24.08.2019, 16:13
Kaczyński tam był, popijał, ale połykał niechętnie i z obrzydzeniem. O!
Ja waldek
Ja waldek 23.08.2019, 12:46
Zaczynaja bać się śmiechu to dobrze wróży .
Złotowiak
Złotowiak 23.08.2019, 05:59
Na jesień POgonimy to całe towarzycho kolesi vegi szczury olbryskie zamochowskie ... .I nic tu nie da kręcenia propagandy w stylu gebelsowskim .Polacy to inteligentni ludzie i pamiętają ośmio letnie nierządy POlszewi i PZL .
Podpis
Podpis 26.08.2019, 21:59
Osioł
Ja roman
Ja roman 24.08.2019, 13:55
Zakochani w PiS-ie nie potrafią nawet pisać po polsku .
Inka
Inka 23.08.2019, 12:53
Ośmioletnie piszemy razem matole !
Icek
Icek 24.08.2019, 11:24
niema ludzi idealnych
Icek
Icek 25.08.2019, 07:06
niema ludzi idealnych
Ja Waldek
Ja Waldek 24.08.2019, 13:29
Nie ma piszemy osobno głąbie !!
Ja Wakdek głąb !!
Ja Wakdek głąb !! 25.08.2019, 07:12
niema ludzi idealnych
Icek
Icek 22.08.2019, 19:33
E tam prawdziwa komedia to wiadomości na TVP, trzeba nagrywać na pamiątkę
snagnagnaag
snagnagnaag 23.08.2019, 14:02
W TVP są trzy rodzaje wiadomości:
1. Pewne - nekrologi.
2. Prawdopodobne - prognozy pogody.
3. Propaganda - pozostałe.
Inka
Inka 24.08.2019, 07:02
W TVN są trzy rodzaje wiadomości:
1. Pewne - nekrologi.
2. Prawdopodobne - prognozy pogody.
3. Propaganda - pozostałe.
khgviytfg
khgviytfg 24.08.2019, 13:29
Według ks. Tischnera są trzy rodzaje prawdy: święta prawda, też prawda i gówno prawda. TVP to trzecia z tych prawd. Zaklinanie rzeczywistości tego faktu nie zmieni...
@
@ 24.08.2019, 09:11
Bardzo oryginalny wpus... Tak samo dziala propaganda PiSu. Polega na odwracaniu rzeczywistosci.
@
@ 27.08.2019, 08:28
Propaganda hejtu, brejzy kopacz gawłowski szejfeld itp itd
77
77 22.08.2019, 19:57
To prawda, wiadomości i "pasków iinformacyjnych" nic nie przebije!
Ale film i tak warto obejrzeć.
Bożenka
Bożenka 22.08.2019, 12:36
Na otwarcie kina Rodło powinno się zacząć sztuką lokalną. Np: Teatr Matysarek , albo przegląd chorałów złotowskich
2731
2731 23.08.2019, 08:42
Dokładnie, teatr powinien wystawić Kordiana.
Waga
Waga 22.08.2019, 12:17
Akurat na tę POlitykę to ludzie nie czekają. Ta POlityka ma za zadanie skłócenie mieszkańców miast i wsi. Patryk Vega doskonale o tym wie, ciekawe dlaczego nie kręcił filmów kiedy rządzili dzisiejsi jego mocodawcy. Ten okres dałby mu możliwość osiągnięcia wielkiego sukcesu właśnie wśród ludzi którzy dziesiątki lat czekali na normalność. To co ten pan chce pokazać to rzeczywiście POlityka z uwzględnieniem socjotechniki starającej się POkazać że czynione przez lata zło przeciwko większości Polaków można zastąpić promilami grzechu jednostki i to tylko w jednym środowisku kościelnym. Z racji wykonywanego zawodu napewno panu Patrykowi V bliżej do swojego środowiska artystycznego z celebrytami na czele. To tu mógłby wykazać się jako moralista wyciągając na światło dzienne to o czym tak głośno w mediach i nie tylko a o czym pan Vega udaje że nie wie i jakby nie chciał słyszeć.
Wiarygodność tego filmu jest zerowa a ci którzy biorą w nim udział kierują się sławą i kasą. Tylko czy o to w tym wszystkim powinno chodzić. Ludzie wierzący mówią temu stanowcze Nie.
Czekam
Czekam 22.08.2019, 18:40
A wlasnie ze czekają na ten film i na pewno będą we wszystkich miastach pelne sake kinowe przez wiele tygodni, A wiary i kosciola do tego noe mieszaj, bo to nie ma tu nic do rzeczy. Pójdą ma niego też ludzie wierzacy, a ty im tego nie mozesz zakazać. Wreszcie jakis film, ktory pokazuje prawdę o polityce PiSu. Ta prawda i tak wyjdzie na jaw, Tvpis moze sie dwoic i troic, prawdy nie zagluszą.
Złotów wolny od tęczowej zarazy
Złotów wolny od tęczowej zarazy 22.08.2019, 12:17
POlszewia w stary stylu PRLu propagandy przegranych troli plujących na moją ojczyznę chce pokazać za pomocą nędznych aktorów zmyśloną fabułę ! Vega jest skończony i tyle w temacie .Otwarcie kina taką szmirą , moja noga tam nie wstanie .
Ggg
Ggg 22.08.2019, 19:30
Uspokój się haha
koń trojański
koń trojański 22.08.2019, 12:34
repertuar kina dobiera syn funkcjonariusza służby bezpieczeństwa . co on biedy ma dać jak mu tylko takie POmysły do głowy przychodzą
Bolo
Bolo 22.08.2019, 11:50
Nazywanie pana Vegi reżyserem to jak tytułowanie pracownika KFC kucharzem.
KODovega
KODovega 22.08.2019, 10:43
Gówno Wam pomoże ten groteskowy film. To prawdziwi złodzieje, chamy i pederaści przegrają wybory. To słaba produkcja oparta na pomówieniach totalnej opozycji. Słabo odegrane role, przejaskrawione z infantylną manierą gry. Po zwiastunach widać, że to jednosezonowa szmira.
My
My 23.08.2019, 11:14
Jednosezonowa szmira? Chyba Smolenska nie widziales, to dopiero "super produkcja".
Ja Waldek
Ja Waldek 23.08.2019, 08:21
Większość komentarzy pisana jest przez psychopatów !
Inka
Inka 24.08.2019, 07:05
Raczej przez POstkomunistyczne płatne trolle.
Do Inka
Do Inka 24.08.2019, 09:04
Prawda o trollowamiu PiSu wyszla na jaw, a to dopiero wierzcholek góry lodowej. W tvpis nadal mówią ze to poprzedni rząd jest wszystkiemu winny? Te ich informacje tez są produkowane przez trolle. Przejrzyj na oczy.
do Waldek
do Waldek 23.08.2019, 08:38
Raczej przez pisowskie płatne trolle.
do Waldek
do Waldek 23.08.2019, 11:19
P.S. w sumie to i tak na jedno wychodzi.. ;)

Pozostałe