Letni wypoczynek młodzieży OSP Lotyń

  • 16.08.2019, 18:56 (aktualizacja 16.08.2019, 19:03)
  • iej
Letni wypoczynek młodzieży OSP Lotyń

Tegoroczny wypoczynek naszych młodych adeptów pożarnictwa czyli Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, przebiegły w nieco innej formie. Udało się zorganizować dwa wyjazdy na obozy strażackie.

Pierwszy wypoczynek dla starszej grupy młodzieży odbył się w Niemczech w miejscowości Spantekow w gminie Amt Anklam-Land. Jest to gmina partnerska miasta Borne Sulinowo i tam udaliśmy się z młodzieżą i strażakami z OSP Łubowo. W tym wyjeździe z OSP Lotyń uczestniczyło 4 dzieci wraz z opiekunem, a trwał on od 1 do 4 lipca.

Drugi obóz dla nieco młodszej ekipy przypadł w dniach 11-14 lipca na plaży miejskiej w Jastrowiu.  Tutaj swój letni wypoczynek odbywały dzieci i młodzież z OSP Osówka, do których w ramach dobrej współpracy dołączyła 8 naszych dzieci wraz z opiekunami.

Oby dwóm wyjazdom towarzyszyło szereg atrakcji sportowo – rekreacyjnych, ciekawe wyjazdy i zwiedzanie różnych miejsc, wiele zabaw integracyjnych oraz mnóstwo relaksu, nie zapominając oczywiście o ćwiczeniach rzemiosła strażackiego.

OSP Lotyń

iej

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe