Zaproszenie na spotkanie - marka Wał Pomorski

  • 16.08.2019, 18:50 (aktualizacja 16.08.2019, 18:56)
  • iej
Zaproszenie na spotkanie - marka Wał Pomorski

10 września o godz. 15:30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiej w Jastrowiu odbędzie się spotkanie w sprawie promowania marki turystycznej Wał Pomorski 1945. Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, właścicieli hoteli, gospodarstw agroturystycznych, przedsiębiorców, grupy nieformalne, mieszkańców Gminy i Miasta Jastrowie. 

Na spotkaniu określimy ogólne zasady i formy promowania marki oraz wskażemy korzyści z jej wdrożenia dla Państwa.

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku Gmina i Miasto Jastrowie przystąpiła do projektu budowania lokalnej marki pod nazwą Wał Pomorski 1945. W ten sposób wraz z innymi gminami województwa zachodniopomorskiego chcemy jednoczyć potencjał turystyczny w celu zbudowania jednej silnej atrakcji turystycznej. Zapraszamy do współpracy.

UGiM Jastrowie

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jastrowianka
Jastrowianka 17.08.2019, 10:56
Bardzo fajna incjatywa tylko mam obawy że jak WUC z Nowogrodzkiej się dowie to IPN dostanie wytyczne i się zacznie tak jak z Krzyżami

Pozostałe