Złota Gropa i Złoty Kuch

  • 15.08.2019, 00:36 (aktualizacja 15.08.2019, 17:52)
  • iej
Złota Gropa i Złoty Kuch
15 sierpnia na Półwyspie Rybackim w Złotowie odbywa się „Biesiada z Leśnym Smakiem”. Impreza promująca tradycyjne i regionalne potrawy na stałe wchodzi w kalendarz naszych imprez po sukcesie zeszłorocznej, pierwszej edycji.

Główną atrakcją biesiady jest konkurs potraw, w którym zaprezentowane zostaną dania główne (z obowiązkowym wykorzystaniem darów lasu) oraz deser – uzupełnienie złotowskiej herbatki. Nagrodami dla najlepszych będą honorowe tytuły Złotej Gropy oraz Złotego Kucha.

Ponadto w programie znalazły się koncerty kapel biesiadnych i atrakcje m.in. w postaci warsztatów kulinarnych prowadzonych przez uczestnika 6. edycji programu Hell’s Kitchen – Jakuba Wolskiego czy food trucka z dziczyzną.

Zapraszamy!

iej

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe