Miejski Ludowy Klub Bokserski!

  • 29.07.2019, 21:56 (aktualizacja 29.07.2019, 23:05)
  • iej
Miejski Ludowy Klub Bokserski!
Dzisiaj powstało nowe stowarzyszenie przyjmując nazwę Miejski Ludowy Klub Bokserski Sparta Złotów

To efekt rozczłonkowania sekcji MLKS Sparta Złotów. W klubie utrzymała się tylko sekcja piłkarska, pozostałe - boks, piłka siatkowa i tenis stołowy muszą zakładać nowe stowarzyszenia. Sekcja siatkówki powołała w sobotę do życia Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Sparta Złotów z prezes Pauliną Maj-Erwardt. Dzisiaj założono na zebraniu MLKB Sparta Złotów, który skupi w sobie sympatyków boksu od roku 2020.

Na zebraniu pojawiło się kilkanaście osób, spośród których wybrano zarząd z prezesem Tomaszem Tetzlaff na czele. Pozostałe funkcje objęli: Julian Radowski - wiceprezes, Paulina Wilczyńska - sekretarz, Tomasz Mucha - członek. W Komisji Rewizyjnej pracować będą: Robert Oleksiewicz - przewodniczący, Wiesław Wnuk - wiceprzewodniczący, Rafał Gruszecki - członek.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MLKS Sparta ZŁOTÓW
MLKS Sparta ZŁOTÓW 29.07.2019, 22:37
Czyli bedzie zwrot do MIASTA .

Pozostałe