Rekordowa lekcja historii!

  • 24.07.2019, 00:31 (aktualizacja 24.07.2019, 09:04)
  • iej
Rekordowa lekcja historii!
Już 10 sierpnia 2019 roku w Jastrowiu, z inicjatywy miejscowego Ośrodka Kultury odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję historii.

 

Aby udało się ustanowić rekord w wydarzeniu musi wziąć udział przynajmniej 100 osób, które przez minimum 30 minut będą aktywnie uczestniczyły w prowadzonej lekcji historii.

Ustanawianie rekordu odbędzie się na terenie przy ul. Wojska Polskiego w Jastrowiu (woj. wielkopolskie). Planowana godzina rozpoczęcia to 16:00.

Historyczny rekord będzie ustanawiany w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to jeden z wielu elementów edukacyjno-rozrywkowych podczas VIII Areny Festiwal 1. Dzień Wolności w Jastrowiu. Ta impreza to jedno z największych tego typu wydarzeń w całej Polsce.

Więcej informacji wkrótce.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/viii-arena-festiwal-1-dzien-wolnosci/

https://biurorekordow.pl/

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe