Sprawca kradzieży samochodów ujęty

  • 12.07.2019, 13:15 (aktualizacja 12.07.2019, 22:27)
  • iej
Sprawca kradzieży samochodów ujęty
Szybki przepływ informacji i skuteczna współpraca policjantów ze Złotowa, Pruszcza Gdańskiego oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku doprowadziła do zatrzymania 32-latka podejrzewanego o kradzież dwóch pojazdów marki audi o łącznej wartości 60 tysięcy złotych, do których doszło na terenie powiatu złotowskiego.

 

Podjęte przez złotowskich kryminalnych czynności pozwoliły ustalić prawdopodobnego sprawcę kradzieży, który mógł przebywać na terenie Pruszcza Gdańskiego. Następnie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku zatrzymali wytypowanego mężczyznę, który poruszał się skradzionym w Jastrowiu Audi. W trakcie kontroli pojazdu policjanci zabezpieczyli urządzenia elektroniczne oraz podrobiony kluczyk służący do jego odpalenia. Dalsze czynności funkcjonariuszy służby kryminalnej doprowadziły do ustalenia miejsca, w którym znajdował się skradziony na terenie Złotowa w dniu 3 lipca br. roku samochód marki Audi A4.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów kradzieży pojazdów. Prokurator wystąpił do Sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 32-latka, do którego Sąd przychylił się w całości.

KPP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Egon
Egon 13.07.2019, 15:17
Gang Olsena
Gosc
Gosc 13.07.2019, 10:10
Ten łep chodził po okolicy w tym czasie co ukradł tą audi na spokojnej w Złotowie jastrowska jeziorna i plażowa i klikal kluczykami tymi podrobionymi komu auto się otworzy bo autoalarmy kilku osobom bez przyczyny się włączyły to bylo w euro eco wyglada na to ze szukal co ukraść kilka dni i kto alarmu nie miał to był dla niego łatwy łup
Fugazi
Fugazi 13.07.2019, 22:38
Niespełna odebrał kluczyk od birucha na Jeziornej i już do akcji przystąpił. Zjeb totalny.
Lonia.
Lonia. 12.07.2019, 16:08
Brawo kryminalni.
MN
MN 12.07.2019, 16:06
Brawo kryminalni.

Pozostałe