Nowe stanowisko w Urzędzie Gminy

  • 12.06.2019, 12:00
  • Janusz Justyna
Nowe stanowisko w Urzędzie Gminy
Zgodnie z deklaracją wójta, od czerwca br. w Urzędzie Gminy w Zakrzewie pracę rozpoczęła osoba na stanowisku młodszego referenta ds. pozyskiwania funduszy europejskich i innych środków zewnętrznych, współpracy z organizacjami pozarządowymi.


Konkurs na to stanowisko wygrała Pani Joanna Szreder, która służy pomocą dla mieszkańców gminy Zakrzewo m.in. w zakresie prowadzenia stałego monitoringu możliwości pozyskiwania środków krajowych i funduszy europejskich, współpracy z administracją rządową, samorządową, związkami i stowarzyszeniami działającymi na terenie gminy w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych, współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi w zakresie opracowywania i realizowania wspólnych programów współfinansowanych ze środków funduszy europejskich i innych środków zewnętrznych. W pokoju nr 1 można uzyskać informacje dotyczące aktualnie prowadzonych naborów, a także doradztwo przy opracowaniu wniosków. Pani Joanna Szreder jest również koordynatorem rządowego Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz realizuje program Wielkopolska Odnowa Wsi. Nowy pracownik urzędu będzie również odpowiadał za współpracę z organizacjami pozarządowym funkcjonującymi na terenie gminy Zakrzewo.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Życzliwa
Życzliwa 12.06.2019, 19:08
Gratuluję i powodzenia
Oki
Oki 12.06.2019, 12:46
Powodzenia

Pozostałe