Czwartek lekkoatletyczny już finałowy

  • 30.05.2019, 11:47 (aktualizacja 30.05.2019, 17:46)
  • Janusz Justyna
Czwartek lekkoatletyczny już finałowy
30.05.2019 r. od godziny 15.30 na stadionie miejskim przy ulicy Wioślarskiej 3 w Złotowie odbywał się Finał Powiatowy Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Organizatorem Czwartków Lekkoatletycznych jest Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. Po każdej konkurencji najlepsi sportowcy otrzymali dyplomy, puchary i medale. Na każdych czwartkach lekkoatletycznych sportowcom dopingowali opiekunowie i dyrektor POPP w Złotowie Aldona Chamarczuk.  6. czerwca  2019 r. najlepsi sportowcy pojadą do Jarocina na Finał Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych, a w dniach od 14-16.06.2019 r. do Łodzi na Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Edycja wiosenna Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w powiecie złotowskim mogła odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Złotowie i Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu.

Zapraszamy serdecznie już do jesiennej edycji Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Na dzisiejszym finale medale najlepszym wręczała wicestarosta Małgorzata Sameć, w asyście Aldony Chamarczuk, dyrektor POPP.

Słodkie upominki dla uczestników w Finale Powiatowym Wielkopolskich Czwartków Lekkoatletycznych ufundowała Restauracja Millennium.

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (70)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe