Zakrzewo i Ługi najlepsze

  • 20.05.2019, 11:32
  • Janusz Justyna
Zakrzewo i Ługi najlepsze
W niedzielę na boisku sportowym w Zakrzewie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek strażackich działających na terenie gminy w kategorii mężczyzn i kobiet. Ich stawką był Puchar Wójta Gminy Zakrzewo.

Zmaganiom sprzyjała bardzo dobra pogoda i mimo tego, że rywalizacja była zażarta, to odbywała się w przyjaznej, sportowej atmosferze. Poprzez zabawę kilkudziesięciu druhów jednocześnie odbyło intensywne szkolenie pożarnicze, bowiem w tych kategoriach należy oceniać udział w konkurencjach sprawnościowych: sztafecie pożarniczej 7 x 50 metrów oraz ćwiczeniach bojowych.

Prócz rywalizacji jednostek o prymat w gminie, celem organizacji zawodów była również ocena poziomu wyszkolenia pożarniczego,  popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej wśród społeczeństwa oraz ocena przygotowania sprawnościowego poszczególnych strażaków-zawodników.

Wyniki:

Grupa A (mężczyźni)

1. OSP Zakrzewo

2. OSP Głomsk

3. OSP Ługi

4. OSP Wersk

Grupa C (kobiety)

1. OSP Ługi

2. OSP Zakrzewo

UG Zakrzewo, foto Andrzej Ławniczak

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe