Sztandar dla Poligonu

  • 26.04.2019, 14:38 (aktualizacja 26.04.2019, 15:19)
  • Janusz Justyna
Sztandar dla Poligonu

21. Centralny Poligon Lotniczy w Nadarzycach ma swój sztandar! Uroczystość wręczenia rozpoczęła się dziś w samo południe na placu im. Jana Pawła II w Jastrowiu. Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej z udziałem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, następnie zaś odbył się apel, podczas którego przekazano sztandar jednostce. O oprawę muzyczną zadbała Orkiestra Wojskowa z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Ostatnim akcentem dzisiejszych uroczystości był występ Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Prezentacji sztandaru dokonał Komendant 21. CPL w Nadarzycach ppłk Henryk Chmiel.

W uroczystości uczestniczyli m.in. wicestarosta złotowski Małgorzata Sameć oraz Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka, władze samorządowe Jastrowia z burmistrzem Piotrem Wojtiukiem na czele oraz mieszkańcy miasta.

Starostwo Złotów

 

 

Janusz Justyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe