100 lat TPD

  • 24.04.2019, 09:51 (aktualizacja 24.04.2019, 12:42)
  • Janusz Justyna
100 lat TPD

Dzisiaj w sali kinowej ZCASu uroczyste obchody 100-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W Złotowie TPD istnieje od 1945 roku.

Przybyłych gości przywitała prezes ZM TPD w Złotowie Alicja Andrzejewska. Na widowni zasiadło wielu znamienitych gości oraz bardzo dużo dzieci! Wręczono odznaczenia TPD.

Pani prezes oraz wiceprezesi Daniela Manikowska i Piotr Brewka otrzymali wiele życzeń i gratulacji! Wszystkie złotowskie przedszkola przedstawiły występy artystyczne gorąco oklaskiwane. Był krakowiak, polonez,a nawet energiczny twist! Wystąpił także zespół wokalno-instrumentalny z Zespołu Szkół Katolickich. Głos zabierał m.in. burmistrz Adam Pulit i wicestarosta Małgorzata Sameć oraz przedstawiciele TPD wyższego szczebla.

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (75)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kazimierz pleśniak tpd legnica
kazimierz pleśniak tpd legnica 30.04.2019, 15:21
Gratuluję pięknej uroczystości z okazji 100 lecia |TPD. Oby takich uroczystości było więcej.

Pozostałe