Sobota, 24.08.2019

„Śniadanie wielkanocne w WTZ"

  • 18.04.2019, 16:00 (aktualizacja 18.04.2019, 22:05)
  • Janusz Justyna
„Śniadanie wielkanocne w WTZ"
Podczas śniadania wielkanocnego w złotowskim Warsztacie Terapii Zajeciowej skosztowano potraw przygotowanych w ramach zajęć terapeutycznych.

Podopieczni, kadra, wraz z Prezes Fundacji CIS, panią Dorotą Staszewską, mieli przyjemność gościć burmistrza Złotowa, pana Adama Pulita, wicestarostę powiatu zlotowskiego, panią Małgorzatę Sameć, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, panią Helenę Agatowską oraz kierownik Dziennego Domu Senior Wigor, panią Aleksandrę Mueller. Nie zabrakło również właścicieli zaprzyjaźnionej firmy transportowej JOZIN -TRANS. Przewodniczący Rady Powiatu, pan Julian Brewka nie mógł pojawić się na uroczystości, jednak zaakcentował swoją pamięć o podopiecznych przekazując wielkanocny upominek. Spotkanie rozpoczął ks. Roman Zieliński, który poświęcił przygotowane potrawy. Tradycyjnie już, po skończonym posiłku nadszedł czas na aktywną zabawę poszukiwania setek czekoladowych jajeczek na terenie całej placówki.

Joanna Grobelna

Janusz Justyna

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe