Policyjne awanse

  • 11.04.2019, 11:47
  • Janusz Justyna
Policyjne awanse
W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podziękował policjantom za dobrą pracę i wręczył rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 

4 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy z udziałem kadry kierowniczej mł. insp. Robert Chwedczyk Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Szef złotowskich policjantów podkreślił, że wyróżnieni funkcjonariusze dali się poznać jako zaangażowani, rzetelni policjanci, a mianowanie ich na wyższe stanowiska służbowe jest wyrazem uznania ich dotychczasowej służby na rzecz mieszkańców powiatu złotowskiego. Policjantom gratulował również Zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Marcin Kowalski. Awansowani również przełożeni funkcjonariuszy złożyli awansowanym najszczersze gratulacje oraz życzenia, wspominając chwile kiedy to oni otrzymywali pierwsze awanse. Szef złotowskich policjantów podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu złotowskiego. Podkreślił, że wraz z awansem wzrastają oczekiwania dalszej dobrej służby. Życzył również awansowanym policjantom kolejnych sukcesów zawodowych.

Awansowani zostali:

sierż. sztab. Paweł Korczak   - na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Lipce.

sierż. sztab. Michał Górecki   - na stanowisko Dzielnicowego Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji.

sierż. sztab. Damian Pachuc - na stanowisko asystenta Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji.

Serdecznie gratulujemy !!!

KPP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe