Sobota, 23.03.2019

Kolejny medal Oliwiera

• 15.03.2019, 00:06
  • Janusz Justyna

W sobotę 9 marca na gościnnym terenie Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom-Wola w Poznaniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w biegach przełajowych oraz Mistrzostwa Wielkopolski w biegach przełajowych. W tych zawodach wystartowało trzech reprezentantów z gminy Krajenka. W Mistrzostwach Wielkopolski w Biegu na 1000 m w kategorii dzieci po raz kolejny bardzo dobrze spisał się uczeń SP w Krajence Oliwier Kamiński, który zajął drugie miejsce po zaciętej walce z reprezentantem Chodzieży, Stanisławem Jarochem.

Natomiast w zawodach makroregionalnych młodzików wystartowali reprezentanci ze Szkoły Podstawowej w Skórce. W biegu na 2 km Maciej Mackiewicz zajął 17 miejsce, a Zofia Szczepkowska startując na dystansie 2,5 km wywalczyła 32 pozycję.