AMO w Złotowie

  • 12.03.2019, 23:17
  • Janusz Justyna
AMO w Złotowie
Dzisiaj na obiektach przy al. Mickiewicza 18 w Złotowie odbywały się zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W godzinach popołudniowych wykwalifikowany zespół trenerski Błażej Czyżewski oraz Jakub Wojtkowiak przekazywał najnowsze trendy szkoleniowe oraz poprowadził praktyczny pokazu treningu.

Polski Związek Piłki Nożnej zaprosił wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej z powiatu złotowskiego na wykład teoretyczny. Po wykładzie odbył się trening oraz gra selekcyjna, w których udział wzięli wcześniej wyselekcjonowani zawodnicy z kategorii Orlik i Młodzik.  Każdy z uczestników szkolenia otrzymał darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek.

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe