Gospodarska wizyta marszałka

  • 01.03.2019, 14:33 (aktualizacja 01.03.2019, 15:41)
  • Janusz Justyna
Gospodarska wizyta marszałka

Dzisiaj powiat złotowski i gm. Łobżenica wizytował marszałek Wielkopolski Wojciech Jankowiak oraz dyrektor zarządu dróg wojewódzkich. Wizyta dotyczy problemów komunikacyjnych. W Urzędzie Gminy w Złotowie zwołano konferencję prasową, gdzie poruszano spraw dotyczących m. In. budowy ścieżki Złotów - Blękwit, Blękwit - Klukowo, poprawy jakości ulicy Powstańców w Złotowie, zwiększenia bezpieczeństwa skrzyżowania drogi nr 188 i drogi do Łobżenica oraz budowy chodnika Śmiardowo - Złotów. 

Inicjatorem wizyty marszałka był radny sejmiku Wielkopolski Jarosław Maciejewski. W konferencji brał udział radny powiatowy Daniel Sztych, wójt Piotr Lach, burmistrz Adam Pulit, radni miejscy Łukasz Piosik i Janusz Justyna i radny gminny Adam Sulima. 

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciekawe
Ciekawe 03.03.2019, 08:31
Nikogo z powiatu ? UMWW chyba już skreślił naszych bonzów powiatowych.
Wincenty
Wincenty 02.03.2019, 14:19
Tęczowa koniczynka przyjechała na Krajnę.
Chyba wybory już blisko?
WEGA
WEGA 01.03.2019, 16:25
Ciekawe dlaczego w tak ważnej konferencji nie brali udziału przedstawiciele PiS z powiatu.
Widać Burmistrz miasta docenia swoich radnych z którymi był obecny w ważnych zadaniach związanych z drogami i ścieżkami rowerowymi.
Czyżby głos PiSu w tych sprawach słychać było tylko wśród samych swoich w czterech ścianach auli starostwa. Przecież ta konferencja była w Urzędzie Gminy i co stało na przeszkodzie aby najmądrzejsza osoba z powiatowych sesji wziąła w niej udział dla dobra mieszkańców.
Konferencja nie jest ważna
Konferencja nie jest ważna 01.03.2019, 17:06
Ale to jest okrężnica wyjazdowa po eurowybory. Ona nic nie wnosi do sprawy tylko ma sprawiać wrażenie. Podobna wizyta gospodarcza była przed wyborami do sejmu. Wtedy przyjechał Woźniak. Był spacer po poboczu, koło amfiteatru wizyta w RiPOK, obiad w Lipce, oglądanie końcówki drogi pod Debrznem.
A przecież idą wybory do PE.
A przecież idą wybory do PE. 02.03.2019, 07:18
Ale co w końcu jest ważne, jak do tej pory to chyba nic.

Pozostałe