Czwartek, 19.09.2019

Chylińska w Jastrowiu!!!

  • 13.02.2019, 00:36
  • Janusz Justyna
Chylińska w Jastrowiu!!!

Wpis z facebooka Ośrodka Kultury w Jastrowiu::

Szanowni Państwo!
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom organizatorzy sierpniowego wydarzenia postanowili zaprosić wszystkich Państwa na wydarzenie w nowej odsłonie - ARENĘ FESTIWAL 1. DZIEŃ WOLNOŚCI.
Tegoroczne lato i nasze Jastrowie stanie się ARENĄ, gdzie będą Państwo świadkami największych bitew i walk z historią w tle.
Emocjom, jakie zapewnią nam rekonstruktorzy historii na ARENIE towarzyszyć będzie jedyny w swoim rodzaju FESTIWAL. Koncerty gwiazd muzyki POLO DANCE, POP i ROCK w najbardziej wybuchowym wydaniu, zapewnią niezapomniane doznania.
Zagrają: 2 MAGIC, MEJK, POWER PLAY. Na ROCK ARENIE wystąpi zespół CENTRALA 57 tuż przed gwiazdą gwiazd AGNIESZKĄ CHYLIŃSKĄ!!!
Nie zabraknie wystrzałowych atrakcji dla najmłodszych-jakich ? niebawem poznamy szczegóły!
Spotkania z pasjonatami historii, muzyki, ciężkiego sprzętu i odjazdowej zabawy połączy jeden FESTIWAL, a wszystko to na ARENIE- miejscu najgorętszym tego lata w Polsce!
Więcej informacji i szczegółów na naszej stronie internetowej oraz profilu FB już w najbliższych tygodniach.

Bądźcie z nami!

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sd
sd 13.02.2019, 12:54
To Jastrowie wymiotło P Adamie ze Złotowa.
Złotow
Złotow 13.02.2019, 09:21
No Jastrowie wymiata. Mega fajnie
Gosc
Gosc 13.02.2019, 08:43
Jastrowie może a Złotów nie, widać gdzie dobry gospodarz.

Pozostałe