Wtorek, 20.08.2019

Rada Kobiet - już powołana

  • 08.02.2019, 14:20 (aktualizacja 08.02.2019, 14:23)
  • Janusz Justyna
Rada Kobiet - już powołana

Na bipie złotowskiego Urzędu Miejskiego pojawiła się informacja dotycząca powołania Złotowskiej Rady Kobiet. Oto jej skład:

 

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Posag Lusi
Posag Lusi 14.02.2019, 09:06
To by można przegłosować na pierwszej sesji. https://www.popularne.pl/slub-…
Nana
Nana 12.02.2019, 17:18
A pani Lawniczak co robi w Zlotowskiej Radzie Kobiet? Przeciez ona mieszka w zupelnie innej gminie. Nie pomylilo sie cos tej pani?
Xxc
Xxc 12.02.2019, 18:08
A ta inna gmina tez podlega pod Powiat Złotowski więc czemu by nie miała być Pani Ławniczak,kobiety z wioski nie mają prawa czy co?
Zakrzak
Zakrzak 12.02.2019, 18:49
To jest rada powołana dekretem burmistrza, więc trudno łączyć mandat gminy Zakrzewo z mandatem miasta Złotów.
Zakrzak
Zakrzak 12.02.2019, 17:55
Wspólnym mianownikiem nie jest miasto Złotów tylko walka z kościołem. Publikowanie podłych fakenwesów na Jana Pawła II. To jest cel.
CP
CP 12.02.2019, 10:23
Przygladajac się nieudacznicom wtórującym palikotowi, hartmanowi a teraz biedroniowi zadaje sobie pytanie dlaczego zakładają radę kobiet kiedy ich mocodawcy nie uznaja różnicy płci? Rada bardzo mi przypomina model Bractwa. Nawet Bractwa kurkowego, tyle że nie kurkowego od cyngli rewolwerowych tylko od kur domowych. Niespełnionych kur domowych. Zerkając na listę drużyna bardzo silna.
pertua
pertua 09.02.2019, 18:00
Część to zwolenniczki zaostrzenia aborcji i skrajna lewica.
Mężatka
Mężatka 09.02.2019, 14:10
Liga desperatek , połowa rozwódek albo bez pracy pchające się wszędzie gdzie popadnie. Czysta komedia
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 08.02.2019, 22:20
Niektóre z Pań widziałem wcześniej w towarzystwie katolickich radykałów. Mowa np. o najsłynniejszym w powiecie szafarzu. Brawo burmistrz Pulit. Prawa do życia i innych wartości chrześcijańskich należy bronić!
IGA
IGA 09.02.2019, 09:14
Panie Piotrze widział pan niektóre panie a czy to upoważnia pana do kpienia z prawa do życia. Ten przytyk do szafarza nie na miejscu.
To prawda Burmistrz robi to co do niego należy ale żarty z życia najsłabszych to niepoważne panie Piotrze.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 09.02.2019, 11:51
Prawa do życia należy bronić. Dlatego cieszy mnie, że znajome Pana Szafarza weszły w skład Rady. Myślę, że godnie będą reprezentować m.in. Panie z kół Radia Maryja oraz ściśle z nimi współpracować. Raz jeszcze - brawo burmistrz Pulit!
Trudno tego nie zauważyć
Trudno tego nie zauważyć 13.02.2019, 10:26
Piotrze na Boga. Jakie prawo do życia? Proszę przeleć listę nazwisk. To koń trojański Wiosny Biedronia. 70% osób po nieudanych wyborach demokratycznych w PO, KO, POKO, Nowoczesnej.Teraz , Razem , Twój Ruch. Tam głównym celem jest walka z kościołem, promocja szerokiej aborcji i eutanazji.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 13.02.2019, 17:39
Nie wierzę, że burmistrz Pulit, któremu podczas elekcji tak dzielnie sekundował PiS, poparłby stronnictwo służące do walki z Kościołem katolickim. Przypominam też, że w towarzystwie wymienionych Pań występuje pan Szafarz. Człowiek służący przy ołtarzu, bliski przyjaciel niektórych duchownych, radykalny katolik (taki wczesny Niesioł)... mogę tak długo. Podejrzewam, że wszystkie wymienione w komentarzu Panie, pod wpływem pana Szafarza, uległy nawróceniu.
Ad persona
Ad persona 13.02.2019, 18:43
Panie Piotrze, niech pan się nie ośmiesza. Pan burmistrz nie wygrał z poparcia PiS bo prawdziwi PiSowcy na niego nie głosowali z prostego powodu. Ten pan nigdy nie był po stronie ludzi PiSu, być może chciał ale jest ale które mu na to nie pozwalało. Ludzie to widzieli i dlatego nie głosowali na żadnegokandydata. Prawdziwy patriota nie może być w opozycji do samego siebie. W końcu PiS nikogo na burmistrza nie wystawił. Poza tym w Złotowie PiSowcy są w miejszości, ( mowa o tych co popierają PiS) niech pan ich odnajdzie i z nimi porozmawia. Dobrze pan wie ile Burmistrz mógł wtedy tyle ile może dzisiaj. To dobry człowiek ale jest to ale które nie pozwala mu stanąć w obronie PiSu. Zresztą jak widać mało pan wie na temat sekundowania PiSu w tych wyborach i może dobrze bo być może tak jak z tą Radą próbował by pan kręcić w sprawie demokratycznie wybranego burmistrza który ma swój szeroki elektorat.
Co do walki z Kościołem to myślę że nie do tego została powołana ta rada, zresztą żaden katolik nie będzie się nią sugerował gdyż każdy z nas wie na czy polega wiara w Boga który sam w sobie jest dla nas drogą i nie jest im potrzebna żadna dodatkowa mieszana siła doradcza.
Rzemieślnik
Rzemieślnik 12.02.2019, 13:09
Panie P. Tomasz siejesz pan hipokryzję i nic więcej.
Podobnie do pana Totalna Opozycja mówi ; mamy też w swoich szeregach kilku uczciwych posłów.
To chore aby udowadniać że skoro w całym zepsutym, zniszczonym i skorodowanym samochodzie jest jedno dobre koło to samochód pojedzie dalej na nikomu nie zagrozi.
Panie Piotrze niech pan nie odjeżdża bo to tej pory robił pan dobrą robotę no chyba że całą swoją dotychczasową działalność chce pan wywrócić figury nogami.
Ps.
Wojciech Z
Wojciech Z 12.02.2019, 10:04
Panie Piotrze, widząc te nazwiska to jest zupełnie odwrotnie. Jedynie Pani Urszula tutaj nie pasuje. Reszta to przykrywka Wiosny. Walka z kościołem, gender, lewackie wartości i słabe moralnie fundamenty dawania przykładu innym.
Matia
Matia 08.02.2019, 22:04
Pani Jolanta Pietruszka? ie miałabym do tej pani zaufania
poznana
poznana 08.02.2019, 20:03
Dajcie zdjęcia tego towarzystwa
Wolna Polka
Wolna Polka 08.02.2019, 15:23
W czym ta rada i komu pomoże.
A może ona ma za zadanie obalenie mocnych rządów PISu w naszym powiecie.
Komu oni są potrzebni, wiemy że zbliżają się wybory do europarlamentu a potem parlamentarne i już teraz prawy pan burmistrz rejestruje szpice pań które poniosą zlotowskie zdroje w kibinimatrru.
Pewnie te panie tym posunięciem otworzyły sobie drzwi urzędu aby przy zmianie protestacyjnych parasolek nie stać ponownie pod jego drzwiami.
Do tej pory ich działalność sprowadzana do Nauki o Kobiecie a w szczególności budowy ich ciała i własności wśród większości kobiet wywolywało to odruch politowania.
Do kogo te panie teraz będą adresowały swoje biologiczne hasła bo przecież nie do naszych partnerów, mężow czy nas w większości wolnych kobiet. No młodzież chyba jest dość dobrze wyedukowana i żadnych dokształceń w damsko męskim temacie nie potrzebuje. Czy wogóle jest jakaś określona grupa bo z informacji powołania tej Rady nic nie wynika.
men
men 08.02.2019, 15:22
A do czego potrzebny ten babiniec?
Baba
Baba 09.02.2019, 11:59
A do tego żebyś mógł zadawać pytania.
JAnek
JAnek 12.02.2019, 18:05
...nie otrzymując nigdy odpowiedzi!

Pozostałe