Szukamy domu dla Rexa!

  • 06.02.2019, 13:38
  • Janusz Justyna
Szukamy domu dla Rexa!
Porzucony, skrajnie zabiedzony pies znalazł schronienie u pana Marka, ale jego byt wymaga nakładów finansowych. Pomóż, jeśli możesz!

Tekst ze strony Stowarzyszenie Mammals na rzecz zwierząt w Złotowie:

Życie nieustannie zaskakuje. Staramy się jednak szukać rozwiązań problemów, niż skupiać się na załamywaniu rąk. Rex, dla którego tak hojnie wpłacacie datki, a który swoje schronienie znalazł u Pana Marka, szuka swojego miejsca na stałe. Pan Marek jest wspaniałym człowiekiem, nie prosi o pomoc, sam ze wszystkim się zmaga, ale opieka nad Rexem to coś więcej niż opieka nad psem...
Rex wymaga więcej troski. Z bólem serca, ale szukamy mu innego domu
Za Waszą uprzejmością, rozsyłajcie o nim posty, informacje. Poszukiwany dom tymczasowy lub stały, gdzie opiekun podejmie się kontynuacji leczenia weterynaryjnego, ale nade wszystko, podejmie się pracy ze złamanym sercem Rexa.
Szukamy osoby zdecydowanej, znającej specyfikę rasy ON, psów z zaburzeniami behawioralnymi, stanami lękowymi, a przynajmniej osoby, która zechce podjąć się pracy z behawiorystą.
Szukamy opieki dla Rexa.
Jednocześnie zachęcamy do wpłat na Jego rzecz :
91 8944 0003 0004 7656 2000 0010
z dopiskiem: REX

Dziękujemy! 

Janusz Justyna

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe