Środa, 26.06.2019

Sprawa Laguny powraca

  • 11.01.2019, 15:20 (aktualizacja 11.01.2019, 16:11)
  • Janusz Justyna
Sprawa Laguny powraca Jeden, wielki bubel...
Złotowska Prokuratura Rejonowa umorzyła w listopadzie ubr. postępowanie w sprawie uchybień przy budowie części rehabilitacyjnej pływalni Laguna. Władze miejskie złożyły na to umorzenie zażalenie do Sądu Rejonowego w Złotowie

Sąd Rejonowy przychylił się do zażalenia Urzędu Miejskiego w Złotowie i uchylił decyzję prokuratury o umorzeniu. Sprawa zatem wraca, tym bardziej, że pojawiły się nowe fakty, które działają na niekorzyść wykonawcy części rehabilitacyjnej.

Przypomnijmy, że eksperci wykazali cały szereg uchybień i zaniedbań, które w zasadzie kwalifikują część rehabilitacyjną pływalni Laguna do rozbiórki... Śledczy mieli także wykazać, czy doszło do fałszowania dokumentacji przy realizacji budowy basenu rehabilitacyjnego na złotowskiej pływalni Laguna. W doniesieniu złożonym przez Urząd Miejski w Złotowie były też zastrzeżenia do projektu i jakości użytych materiałów i sposobu wykonania.  Ponadto wskazano podejrzenie poświadczenia nieprawdy w dzienniku budowy, co dotyczyło nadzoru, którym zajmowała się zewnętrzna firma i komisji dokonującej odbioru części rehabilitacyjnej. 

(red)

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jili
Jili 30.01.2019, 20:58
Stachu wstyd!!!!
Nakryj się czapką!!!!
To samo jest z wodociągami i kanalizą,robiłeś piękne drogi i chodniki,teraz Pulit musi rozwalić całe miasto ,żeby to poprawić.
Wstyd!!!!
wit
wit 13.01.2019, 13:58
Złotowska prokuratura powinna się wyłączyć z tego postępowania, bo sprawa dotyczy władz miejskich
Zawilcowa
Zawilcowa 13.01.2019, 01:09
Mustang pokrywa rejentkę

Pozostałe