Okręg nr 1
Boh. Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskiej-Curie
1. Mariola WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów) - 294 głosy (71,88%)
2. Mateusz HRYCOŃ (KWW Adam Pulit) - 115 głosów (28,12%)
Okręg nr 2
Słowackiego 1-8, Wańkowicza, pl. Wolności, Reymonta
1. Stanisław WOJTUŃ (KWW Połączył nas Złotów) - 378 głosów (63,10%)
2. Anna ZARĘBA (KWW Zadbajmy o Złotów) - 190 głosów (31,72%)
3. Jarosław BIECKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 31 głosów (5,18%)
Okręg nr 3
Boh. Westerplatte 12, Słowackiego 9, Norwida bez nr 14
1. Henryk GOLLA (KWW Zadbajmy o Złotów) - 177 głosów (40,60%)
2. Katarzyna JÓZEFOWSKA (KKW Platforma.Nowoczesna KO) - 163 głosy (36,70%)
3. Łukasz CZERWIEC (KWW Połączył nas Złotów) - 99 głosów (22,70%)
Okręg nr 4
Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara–Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna
1. Grzegorz KOLERA (KWW Połączył nas Złotów) - 217 głosów (45,21%)
2. Alicja FRUZIŃSKA (KWW Adam Pulit) - 134 głosy (27,92%)
3. Jacek LEWANDOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów) - 129 głosów (26,87%)
Okręg nr 5
Boh. Westerplatte 13 i kolejne
1. Janusz JUSTYNA (KWW Adam Pulit) - 164 głosy (38,86%)
2. Sylwina GŁĘBCZYŃSKA (KWW Połączył nas Złotów) - 159 głosów (37,68%)
3. Krystian CICHAŃSKI (KWW Zadbajmy o Złotów) - 99 głosów (23,46%)
Okręg nr 6
Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem
1. Agnieszka JĘSIEK-BARABASZ (KWW Połączył nas Złotów) - 482 głosy (82,11%)
2. Anna NAPORA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 105 głosów (17,89%)
Okręg nr 7
600-Lecia, al. Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1-9
1. Jakub PIENIĄŻKOWSKI (KWW Połączył nas Złotów) - 182 głosy (40,90%)
2. Roman HERNES (KWW Zadbajmy o Złotów) - 144 głosy (32,36%)
3. Karol WRZALIK (KWW Adam Pulit) - 119 głosów (26,74%)
Okręg nr 8
Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna
1. Krzysztof ŻELICHOWSKI (KWW Krzysztofa Żelichowskiego) - 245 głosów (57,78%)
2. Grażyna MOCZARSKA (KWW Adam Pulit) - 84 głosów (19,81%)
3. Zdzisław ŻEBRYK (KWW Zadbajmy o Złotów) - 76 głosów (17,92%)
4. Sandra GAMIBRODZKA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 19 głosów (4,48%)
Okręg nr 9
Al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny
1. Zygmunt MUZIOŁ (KWW Adam Pulit) - 178 głosów (42,68%)
2. Krzysztof KULASEK (KWW Połączył nas Złotów) - 177 głosów (42,45%)
3. Lucyna GRUNAU-KURASZ (KWW Porozumienie Samorządowe) - 62 głosy (14,87%)
Okręg nr 10
Chrobrego, Dworzaczka, Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna
1. Łukasz PIOSIK (KWW Połączył nas Złotów) - 182 głosy (47,52%)
2. Jarosław BIAŁKOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów) - 117 głosów (30,55%)
3. Katarzyna SPYT (KWW Adam Pulit) - 84 głosy (21,93%)
Okręg nr 11
Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plut. Michała Robaka, Szkolna, Jagiełły
1. Aldona CHAMARCZUK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 144 głosy (34,28%)
2. Zofia KORPUSIK-JELONKOWA (KWW Zofii Korpusik-Jelonkowej) - 129 głosów (30,71%)
3. Mirosław WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów) - 66 głosów (15,71%)
4. Marcin MISZTAL (KWW Adam Pulit) - 42 głosy (10,00%)
5. Tomasz CEGIELSKI (KWW Połączył nas Złotów) - 39 głosów (9,28%)
Okręg nr 12
Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1 - 57, Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Brzezińskiego
1. Krzysztof KORONKIEWICZ (KWW Połączył nas Złotów) - 352 głosy (69,56%)
2. Magda BRYLAŃSKA-ZIOMEK (KWW Porozumienie Samorządowe) - 96 głosów (18,97%)
3. Zbigniew ZALEWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów) - 58 głosów (11,46%)
Okręg nr 13
8. Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa
1. Roman GŁYŻEWSKI (KWW Połączył nas Złotów) - 262 głosy (37,48%)
2. Marzena JAKÓBCZYK-KOWALSKA (KWW Zadbajmy o Złotów) - 198 głosów (28,33%)
3. Iwona FIDURSKA (KWW Adam Pulit) - 150 głosów (21,60%)
4. Katarzyna FONS (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 89 głosów (12,73%)
Okręg nr 14
Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska
1. Stanisław WEŁNIAK (KWW Zadbajmy o Złotów) - 281 głosów (58,06%)
2. Dariusz CIĘŻKI (KWW Adam Pulit) - 111 głosów (22,93%)
3. Jan ZAMCZYK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim) - 92 głosy (19,01%)
Okręg nr 15
Al. P.J. Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Drzymały, Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek
1. Maciej ZAJĄC (KWW Adam Pulit) - 188 głosów (38,06%)
2. Marcin BATKO (KWW Zadbajmy o Złotów) - 152 głosy (30,77%)
3. Zbigniew ŻUBRYJ (KWW Połączył nas Złotów) - 110 głosów (22,27%)
4. Przemysław MALISZEWSKI (KWW Porozumienie Samorządowe) - 44 głosy (8,91%)
Napisz komentarz
Komentarze