OSP Radawnica na sportowo

  • 16.04.2018, 13:25 (aktualizacja 16.04.2018, 15:22)
  • Janusz Justyna
OSP Radawnica na sportowo
Odkąd przy szkole w Radawnicy powstała nowa sala sportowa, odtąd ćwiczą na niej również druhowie miejscowej OSP.

 O ile w czasie pierwszych, rozgrywanych jeszcze jesienią 2016 roku meczów siatkówki, chodziło głównie o przebicie piłki do przeciwników (w myśl zasady - niech się oni martwią), o tyle po dwóch sezonach grania, każde kolejne sety i mecze są zacięte, z walką o każdą piłkę.

Strażacy i ich sympatycy siatkarskie boje toczą w każdy środowy wieczór, w końcu przyszła pora na Turniej. Ten zaplanowano na niedzielę 15-go kwietnia. Do zawodów przystąpiło 20 osób, które podzielono na 4 wyrównane drużyny.

Rozgrywki rozpoczęły się od spotkań w systemie każdy z każdym, następnie rozegrano półfinały. Dwie drużyny, które przegrały boje półfinałowe zagrały o trzecie miejsce, a dwie najlepsze w zaciętym, trzysetowym finale do końca walczyły o zwycięstwo w Turnieju i okolicznościowy puchar.

Strażackich siatkarzy wspierało w sportowych bojach grono lokalnych kibiców. Turniej wygrała drużyna „D”, w składzie: Julka Radowska, Tomek Durecki, Marysia Brewka, Mateusz Łoboda, Piotr Wiórkowski. Należy zaznaczyć, że drużyna „D” w całym turnieju wygrała wszystkie kolejne mecze !

Emocji nie brakowało, litry potu wylane, ale cel najważniejszy osiągnięty. Bo najważniejsza jest integracja i wspólna zabawa!

Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy!!!

OSP Radawnica

Janusz Justyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe