Gwda po raz pierwszy

  • 15.04.2018, 21:13
  • Janusz Justyna
Gwda po raz pierwszy
Ponad trzydziestu wędkarzy z Koła Miejskiego PZW w Złotowie rozpoczęło tegoroczny sezon w wędkarstwie spławikowym. Miejscem wędkarskich zmagań była rzeka Gwda w Grudnej. Piękna, słoneczna i bezwietrzna pogoda podczas trzygodzinnego wędkowania pozwoliła na zweryfikowanie wędkarskich umiejętności i wylosowanych miejsc.

Zwycięzcą I tury w wędkarstwie spławikowym został Jacek Górecki, z wynikiem 4,650 kg, na miejscu drugim Paweł Kuczyński, z wynikiem 3,380 kg i na miejscu trzecim Grzegorz Małaczek, z wynikiem 2,635 kg. Po zważeniu, złowione ryby wrócił do wody, w myśl zasady "no kil".

Pieczone kiełbaski oraz skrzydełka przygotowane przez "ekipę grillową": Romualda i Edwarda, smakowały wyśmienicie. Humory wszystkim dopisywały, nawet tym, którzy "na koncie" mieli jedną lub dwie płotki. Dla tych, którzy zajęli ostatnie miejsca, rozlosowano puchar pocieszenia,ufundowany przez Michała Ormana. Do zobaczenia za dwa tygodnie nad jeziorem Łąkie, gdzie będzie okazja do rewanżu.

KM PZW

Janusz Justyna

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe