Międzypowiatowe działania policjantów

  • 13.04.2018, 11:09
  • Janusz Justyna
Międzypowiatowe działania policjantów
Policjanci złotowskiej drogówki wspólnie z policjantami z Chodzieży i Wągrowca przeprowadzili na drogach powiatu złotowskiego wspólne działania. Cel zintegrowanych działań policjantów z różnych powiatów jest jeden: zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zapobieżenie tragicznym wypadkom.

12 kwietnia br. policjanci ruchu drogowego ze Złotowa, Chodzieży i Wągrowca przeprowadzili na terenie powiatu złotowskiego wspólne działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nad przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego czuwało łącznie 8 policjantów. Mundurowi skontrolowali łącznie 48 pojazdów, w tym 8 osobowych i 38 motocykli i 2 inne pojazdy. Cieszy fakt, iż nie ujawniono żadnego kierowcy pod wpływem alkoholu.

W trakcie kilkugodzinnych działań „drogówka” nałożyła 36 mandatów karnych i 3 pouczenia. Główne przewinienia kierowców to przekroczenie prędkości jazdy, nieprawidłowe wyprzedzanie i nie używanie podczas jazdy pasów bezpieczeństwa.

IW

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe